1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Memurlar için iş kazası?

Konusu 'Kaza İnceleme ve Araştırmaları' forumundadır ve beltivri tarafından 6 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. beltivri İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bir kazanın iş kazası sayıla bilmesi konusu memurlar için önemli mi? yani iş kazası sayılmasa ve ya sayılsa ödemeler için fark ediyor mu?
  2. beltivri İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    işçilerde yaşanan iş kazası sonucu kendisinden kaynaklanan bir hata olursa bütün masraflar için rücu davası açılabiliyor...bu olaylar memurlarda nasıl işliyor...memurlara aman dikkat et hata senden kaynaklanırsa şöyle bir yaptırımı var denilebilir mi...2. olarak iş güvenliği uzmanı olarak kamu kurumunda eğitim verirken 657 den bahsedip mi haklarını anlatılacak...
  3. ismail turan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Merhabalar. Kamuda çalışıyorum. Bugün ufak çapta bir iş kazası meydana geldi. Ben bunun bildirimini yapmak istiyorum ancak sgk nın sitesinde kamu için bildirim bulunmuyor. Ne yapmam gerekiyor acaba? Nasıl bir yol izlemeliyim?