1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Merdiven kullanimi eğitim sunumu

Konusu 'Sunumlar' forumundadır ve Funda-3426 tarafından 10 Şubat 2015 başlatılmıştır.

 1. Funda-3426 İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  22386
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Özellikle mağazacılık, depolama ya da gıda satış noktaları(marketler vb.) gibi işletmelerde, merdiven kullanımı çalışanların çokça sık uyguladığı bir durum. Eğer tavan yüksekliği fazlaysa, merdiven yapılan iş için uygun değilse, çalışan bu konuda hiçbir eğitim almamışsa ya da benzeri uygunsuzluklar mecvutsa bu konuda kazalar yaşanabiliyor.

  Bunun için kendi firmamıza hazırladığım küçük bir sunum benim işime yaradı. Sizler de katkıda bulunabilirsiniz pek tabii :)

  Ekli Dosyalar:

 2. Ersin Bozkurt Forum Yöneticisi

  • Forum Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  43934
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Makina mühendisi
  eleştiri değilde öneri olarak; ilk sayfaya mümkün olduğunca merdiven kullanımından kaçınılmalı yazılabilir,kabinli merdiven yerine mobil platform resmi(yanları korkuluklu -tekerlekleri kilitlemeli) konulabilir örnek iş kazası video linki nide sunuma ekleyebilirsiniz