1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Merhaba arkadaşlar kamuda çalışan c sınıfı isg uzmanıyım

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve yusuf demir tarafından 28 Ocak 2014 başlatılmıştır.

 1. arkadaşlar herkese merhaba kamuda çalışan c sınıfı isg uzmanıyım ,sadece kurumda çalışan işçilere mi hizmet verecem teknik elemanlara hizmet veremiyor muyuz ocak 2016 ya kadar
 2. Kürşat Olcay Kilim İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  37748
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  @yusuf demir
  Güzel bir soru sormuşsunuz. Bu soru sayesinde haberdar olmadığım bazı kavramlar ortaya çıktı. Mesela Ocak 2016 ve işçi-teknik eleman ayrımı gibi. Forumdaki iş güvenliği uzmanı arkadaşlar bizi bilgilendirecektir. Eğer ilgilenen olmazsa Google'dan araştıracağım. Forumda'da bazı bilgiler dolaşıyor.
 3. merve akdag kardes İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  20677
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  BELEDİYE
  ben de kamuda çalışyorum 4857 ile sadece işçiydi 6331 ile çalışan oldu bu durumda 6331 çıktığından beri herkes dahildir.ben sadece işçiye bakmıyorum herkei dahil ettim işyeri hekimine zorla memurları dahil ettirdik eskiden sadece işçilere sağlık taraması yapılıyordu 2016 ocak isg uzmanı bulundurma zorunluluğudur diye düşünyorum.
 4. bim İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Kamu
  katılıyorum, kamu veya özel tüm işyerlerindeki işverenler işçi-memur tüm çalışanlar için iş sağlığı ve güvenliği şartlarını sağlamak zorunda.