1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Merhaba arkadaşlar,

Konusu 'Tanışma Odası' forumundadır ve Volkan Aşkun tarafından 6 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

 1. Merhaba Arkadaşlar,

  Gördüğüm kadarıyla istemsiz olarak bazı gerginlikler yaşanıyor. Site yöneticilerini şahsım adına öncelikle tebrik etmek isterim. Diğer yandan yöneticilik olgusu doğrultusunda bazı durumlarda, kurumsal yapılaşma düşünülen olgu içinde, daha ehemmiyetli kararlar verilmesi ve bu bağlamda hareket sergilenmesi taraftarıyım. Sonuçta bulunan konum itibariyle yapacağımız hatalar işveren yada kurumsal markamıza zarar verebilir. Naçizane fikrim, normal yaşamda düşünceli olduğumuzun iki katı düşünceli olunması doğrultusundadır.

  Bir de arkadaşlar bu tür organizasyon yapıları kolay kurulmaz. Bunun için üye olan arkadaşlardan ricam daha anlayışlı ve yapıcı davranmaları . Sonuçta bu gönüllülüğün esas olduğu bir site , ne kadar destek o kadar başarı ;)
 2. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

  • Forum Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  41670
  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Firma / Kurum:
  :::::::::
  İyi şeylerin olduğu her yerde bu tarz karşıt fikirler hep olacaktır zaten. Bu da biz profesyonellerin işi aslında.
  "Kriz Yönetimi"
  Önemli olan şey, meydana gelecek sıkıntının, kargaşa ve kaosa sürüklenmeden, ondan ders alarak tekrar etmemesini sağlayarak, kendimizi o konuda daha da geliştirmemiz olacaktır.
  Krizi bir fırsata çevirmek tabirini burada kendimize uyarlarsak, faydalı olabileceğine inanıyorum bende.
  Şu mübarek zamanlarda, kimsenin kalbini kırmaya gerek yok.
 3. kesinlikle katılıyorum daha öncede bu konuda konuşuldu defalarca ama bazı arkadaşların forumu siyasi içeriklerle doldurması hatta bazı yöneticilerin bunlara destek vermesi bu konuda sorunlar yaşanmasına neden olmaktadır .

  Umarım forum " iş sağlığı ve güvenliği " olarak kalabilir ...