1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Merhaba

Konusu 'Tanışma Odası' forumundadır ve Ahmet Çetin tarafından 19 Mart 2013 başlatılmıştır.

 1. Ahmet Çetin İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Arkadaşlar herkese merhaba,

  Forumu isg'yle tanışmamın üzerine internette gördüm ve üye oldum. Öncelikle böyle bir platformu oluşturan dimağlara teşekkür ederim. Şu anda eğitime devam etmekteyim. Alanya/ANTALYA'da özel bir kolejin teknik departmanında görev yapıyorum. Makine Mühendisiyim. İş güvenliği Uzmanlığı eğitimi için İstanbul'a geldim. 18 Mayıs sınavına hazırlanmaktayım
  Başlığı açarak hem tanışmak hem de birkaç soru yöneltmek istedim; özel kolejde görev yapan oldu mu? Risk değerlendirmesinde ne gibi konuları dikkate aldılar? Personel eğitiminde nasıl bir yol izlediler?
  Desteğiniz için şimdiden teşekkürler.