1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Mesleğimize, odamıza, geleceğimize sahip çıkıyoruz.

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Ergül Çatalbaş tarafından 19 Aralık 2012 başlatılmıştır.

 1. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

  • Bölüm Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  47072
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  İzmir Büyükşehir Belediyesi
  AKP iktidarı, hazırladığı bir torba yasa ile Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) Yasası‘nı değiştirmeye hazırlanmaktadır. TMMOB ve Oda örgütlülüklerimiz kapalı kapılar ardında yapılan yasa değişikliği hazırlıkları ile yok edilmek istenmektedir.
  Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği‘ni parçalayarak yağma ve talan politikalarının engelsiz sürdürülmesine hizmet edecek bu tasarı, aynı zamanda bilimin ve mühendisliğin halktan yana kullanılmasına yapılan bir saldırıdır. Bu yaklaşım asıl olarak; siyasi iktidarın ileri demokrasi anlayışı adı altında tek adam diktatörlüğü ile kurduğu; yağma, talan ve sömürüye dayalı düzende kendisine engel olarak gördüğü ve ele geçiremediği TMMOB ve Odaları işlevsizleştirip, etkisizleştirerek "kendinden yana bir örgüt yaratma", yeniden yapılandırma ve böylece teslim alma amacını taşımaktadır.
  Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği‘ne bağlı Maden Mühendisleri Odası olarak; mesleğimize, meslektaşlarımıza ve Odalarımıza sahip çıkarak, üst birliğimiz olan TMMOB‘ye yönelen her türlü tasfiye girişimine karşı birlikte ve yan yana mücadele edeceğimize inancımız tamdır.
  Bu amaçla, çeşitli etkinlikler planlanmaktadır. Bunlardan birisi de imza kampanyasıdır. Bu kampanyaya katılarak örgütlü gücümüzü göstermemiz önemlidir.
  İmza kampanyasına Odamız web sayfasından (http://www.maden.org.tr), Odamız Facebook sayfasından (http://www.facebook.com/MadenMO) veya alttaki linkten ulaşabilirsiniz.
  http://www.tmmob.org.tr/
  Yılların birikimiyle ve emeğiyle oluşturulmuş Birliğimizi, Odamızı AKP‘ye teslim etmeyeceğiz.
  Mesleğimize, Birliğimize, Geleceğimize sahip çıkacağız.
  YÖNETİM KURULU


  TMMOB MADEN MÜHENDİSLERİ ODASI