1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
  2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
    Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Meslek belgesi alırken nelere dikkat edilmedir ?

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve Turgay Arslanoğlu tarafından 1 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. Turgay Arslanoğlu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Alacağınız belgenin geçerliliğini anlamak için mutlaka Eğitim kurumunun ruhsatına bakınız. Ruhsatında verebileceği eğitimleri gözden geçiriniz.
    Eğer yetki verilmiş eğitim programları içerisinde sizin istediğiniz branş yok ise alacağınız belge geçersiz sayılacaktır.

ROYAL BATALLI MESLEKİ EĞİTİM
    0216 596 01 01
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 1 Temmuz 2013 ---
    Royal Batallı Mesleki Eğitim Yetkilendirilmiş Ruhsat

Ekli Dosyalar: