1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Meslek belgesi hakkında bilgi

Konusu 'Firmalar ve Tanıtım Alanı' forumundadır ve Turgay Arslanoğlu tarafından 5 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

 1. Turgay Arslanoğlu İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge
  Milli eğitim bakanlığına bağlı kurum ve kuruluşların verdikleri her türlü meslek belgesi bakanlıkların yayınladığı yönetmeliğe istinaden verilmektedir ve her belgeyi almak için bazı şartlar gerekir.

  Bireyin üzerine düşen görev;

  Meslek belgesi almak istiyorsa;

  1-Yaptığı işte geçerli olup olmadığına
  2-Yönetmelikte bu belgeyi almak için hangi şartların olduğuna
  3-Milli eğitim bakanlığınca onaylı olup olmadığına bakmalıdır.

  Bazı kurumlar sadece para kazanmak adına kılıfına uydurup eksik evrak toplayıp belge sahibi yapabiliorlar. Sonuçta belge doğrudur ama kişinin özlük dosyasında gereken evraklar eksiktir.

  bu sayede denetlemeye tabii tutulduğunda belge geçersiz sayılacaktır.