1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Meslek hastalığı bildirimi

Konusu 'Meslek Hastalıkları,Tanı ve Bildirimleri' forumundadır ve necati dağıstan tarafından 6 Ocak 2015 başlatılmıştır.

 1. meslek hastalığı bildirimi iş yeri hekimi tarafından yetkilendirilmiş sağlık hizmeti sunucusu tarafından verilen sağlık kurulu raporuna dayanarak onaylı deftere yazılarak işverene bildilirebilir mi?Bu konuda doğru yaklaşım nasıl olmalıdır?Hastanın yetkilendirilmiş sağlık hizmeti sunucusuna sevki yeterli midir?
 2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Deftere yazılmalıdır,ayrıca hastaneye sevk edilmelidir,eğer tanı doğrulanırsa hastanede meslek hastalıkları hastanesine sevk edecektir.Ayrıca hekim direk sağlık sunucularına ve meslek hastalıkları hastanesine sevk de edebilir..(İşyeri hekimime sordum aldığım cevabı yazdım:kaynak)