1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Mesleki Hatıralarınızı ve Tecrübelerinizi Buradan Paylaşabilirsiniz

Konusu 'Mesleki Tecrübe ve Deneyimler' forumundadır ve isgforum tarafından 24 Şubat 2012 başlatılmıştır.

 1. isgforum İSGforum Üyesi

  Arkadaşlar mesleki birikimlerinize bağlı olarak hatıralarınız yaşadığınız acı-tatlı tecrübeleriniz vardır.Bunları burada paylaşırsak hem geleceğe ışık tutarız hem de olaylara eleştiriyel boyut kazandırmış oluruz.

  Saygılarımla

  İSGForum.Net
 2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  herkesi burda anılarını paylaşmaya,tecrübe ve birikimlerini paylaşmaya davet ediyorum..fakat ricam herkes kendine konu açsın ilerde Kitap haline getirmek istiyorum..hep beraber..bende bir ikitane anı ve tecrübeyi paylaşacam..:)
 3. C.Etem Ünlü İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Bu konuyu biraz hortlatsak fena olmayacak sanırım.

  Aktif olarak çalışan uzmanlar; başlarına gelen enteresan olayları, kendilerine ders olan olayları anlatsa, düştükleri hataları bizimle paylaşsa, kendilerine göre iş hayatında olmazsa olmazlarını yazsa....
  en azından yeni uzmanlara bir nebze olsun yol gösterici olur.

  Aptal insanlar kendi hatalarından, akıllı insanlar ise başkalarının hatalarından ders alırlar.
 4. C.Etem Ünlü İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı