1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Metal sektörü kalıp imalatı yapan yerler için uygun kkd

Konusu 'Kişisel Koruyucular ve Ekipman Seçimi' forumundadır ve Abdurrahim Çiftçi tarafından 18 Şubat 2014 başlatılmıştır.

 1. Abdurrahim Çiftçi İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  84395
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  arkadaşlar kalıp imalatı yapan firmalar için torna freze press vb... makineler için kkd uyarı işaretleri elinde olan varsa paylaşırsa sevinirim şimdiden tşk ederim...
 2. okanisg İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Tam aradığım konu ,sektör tecrübesi olan arkadaşların yardımını bekliyoruz.