1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Metal sektörü risk analizi

Konusu 'Risk Değerlendirmeleri ve Yönetimi' forumundadır ve cihangirozer tarafından 12 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. cihangirozer İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhaba arkadaşlar metal sektörü için risk analizi hazırlıyacağım. Bana yardımcı olursanız sevinirim . teşekkürler.
    KAPASİTE RAPORU

1-GEZER TAVAN VİNCİ
    2-KOMPRESÖR
    3-SÜTUNLU MATKAP
    4-SAÇ KESME
    5-GAZALTI KAYNAK
    6-ELEKTİRİKLİ KAYNAK MAKİNESİ
    7-SPİRAL
    8-EL MATKABI
    9-KAYNAK JENERATÖRÜ
    10-KÖŞEMENT ,PROFİL,BORU KESME MAKİNESİ
    11-OTOMATİK ŞERİT TESTERE
    12-BORU AĞZI AÇMA MAKİNESİ
    13-TORNA
    14-FREZE
    15-BORVERK
    16-VARGEL
    17-BANT DİLME HATTI
    18-HİLTİ
    19-MANYETİK MATKAP
    20-KUMLAMA EKİPMANLARI
    21-DAİREVİ DEMİR KESME MAKİNESİ
    22-OTOMATİK ŞABLON KESME MAK.
    23-EKSKAVATÖR
    24-HİDROLİK KIRICI
    25-POLİP AHTAPOT

YUKARI YAZMIŞ OLDUĞUM EKİPMAN LİSTESİDİR ARKADAŞLAR LİSTE KABARIK BANA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.
  2. tugbaisg İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    25864
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Arkadaşım bunların hepsinin çalışma koşullarındaki risklerini araştırırsanız(kolayca ulaşırsınız diye düşünüyorum) her bir makine için bir de ortam şartlarını ve diğer riskleri de eklerseniz güzel bir risk analizi hazırlarsınız diye düşünüyorum. Burada nasıl bir yardım istiyorsunuz ayrıca?
  3. M.Serkan Balkan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    1231
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Özel Şirket