1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Mgbf istekleriniz

Konusu 'Malzeme Güvenlik Bilgi Formları (MGBF)' forumundadır ve ISGforum.net tarafından 7 Nisan 2014 başlatılmıştır.

 1. ISGforum.net ISGForum Inc.

  • Site Yöneticisi
  Sayın arkadaşlar,

  Malzeme güvenlik bilgi formu istekleriniz için bu bölümü kullanabilirsiniz. Elimizde olan yada temin edebileceğimiz formları bu bölümde paylaşacağız.
 2. Gülşah Karaüzüm İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  77927
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  detam osgb
  Arkadaşlar merhaba,elinde çamaçır makinası deterjanları,kan-kir sökücü madde,genel temizlik maddeleri malzeme güvenlik bilgi formu olan varsa paylaşırsa sevinirim
  Birde kimyasallarla çalışmayla ilgili ppt sunumu olan var mı acaba?