1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Mmo'nın verdiği kazancı eğitimleri geçerli midir?

Konusu 'İşletmelerde Eğitim ve İletişim' forumundadır ve Nur Bahar ÇELİK tarafından 23 Ekim 2015 başlatılmıştır.

 1. Nur Bahar ÇELİK İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  56731
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Merhabalar,
  MMO'nın verdiği kazancı eğitimleri geçerli midir? Elektrik teknikeri veya iklimlendirme teknikerinin bu eğitimi alması kazanları kontrol edebilme imkanı verir mi ? Yoksa illaki çıraklık okuluna gidip birkaç ay mesleki eğitim mi alması gerekir?
 2. ENES GÜRLER İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  MMO 'nın verdiği eğitimler geçerlidir. Teknikerler de aynı odadan eğitim alabilir, onların belgeleri de geçerli olacaktır. Problem yok.