1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Mobilya imalatında karşılaşılan sağlık ve güvenlik sorunları

Konusu 'İş Sağlığı ve Güvenliği Haberleri' forumundadır ve Murat Evlice tarafından 25 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

 1. Murat Evlice İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  100068
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  KAYALAR OSGB
  Ekli dosyada yer alan bilgilerin faydalı olması dileğiyle.

  Ekli Dosyalar:

 2. Samet Kılıç İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  110245
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  OSGB olarak böyle bir doküman yayınlamanız memnuniyet verici. Umarım diğer OSGB.2lere ders olur ve siteyi sadece reklam panosu olarak kullanmazlar.