1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Mobilya satış mağazası risk değerlendirmesi

Konusu 'Risk Değerlendirmeleri ve Yönetimi' forumundadır ve Özgür Özdemir tarafından 31 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

 1. Özgür Özdemir İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Çevre ve Şehircilik Bakanlığı
  Arkadaşlar,daha önce de sormuştum,son bir kez daha sorayım dedim,mobilya satış mağazası risk değerlendirmesi yapmış bulunan arkadaşlar varmıdır acaba,teşekkürler..
 2. nilow İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  bende yok sızde ozel güvenlik fırması içinrisk analızı varmı
 3. Özgür Özdemir İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Çevre ve Şehircilik Bakanlığı
  Ne yazıkki yok ama sizin için araştırayım biraz..
 4. Onur Umur Emektar Üye

  • Emektar Üye
  Sertifika Numarası:
  48078
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  TEİAŞ
  bence mobilya satış mağazası için diğer mağazaları temel alığ üstüne bişeyler koymak daha mantıklı..mobilya çok özel bir durum gibi durdu...bana sanki beyaz eşya mağazası ile %70 benzerdir gibi geliyor..Yanılıyor da olabilirim..