1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Sunum Mobilya sektörü çalışanları için temel isg eğitimi

Konusu 'ISGNet::Sunum' forumundadır ve Gamze Demirbaş ERKAN tarafından 4 Mart 2014 başlatılmıştır.

 1. Gamze Demirbaş ERKAN Bölüm Yöneticisi

  • Bölüm Yöneticisi
  • Eğitim Grubu
  Sertifika Numarası:
  119912
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  ORDU OSGB
  Sektör ile ilgili yapılan araştırmalardan,sektörde karşılaşılan iş kazalarından ve işyerinde düzenlenen anket sonuçlarından faydalanarak mobilya sektörü için İSG sunumu hazırladım.Umarım faydalı olur..İyi çalışmalar..

  Ekli Dosyalar:

 2. Turgay YILDIRIM İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  eline sağlık
 3. HASAN AVŞAR İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  122576
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  ELİNE YÜREĞİNE SAĞLIK GÜZEL KARDEŞİM
 4. Erkan ERSOY İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Elinize emeğinize sağlık, gerçekten gördüğüm en güzel hazırlanmış sunumlardan. Resimler, yazılar, işaretler herşey dikkat çekici ve düşünülerek hazırlanmış.