1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Motorlu hızarla arkadaşının kafasını kopartan işçi tutuklandı

Konusu 'Kaza ve Olay Haberleri' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 28 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

 1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Samsun'da arkadaşının kafasını motorlu hızarla dikkatsizlik sonucu kesen işçi tutuklandı.

  Edinilen bilgiye göre; Samsun'da İlkadım Belediyesi'ne bağlı Mezarlıklar Müdürlüğü bünyesinde şirket elemanı olarak çalışan Yücel Tavus(35), mesai arkadaşı Sadık Türkel'le birlikte Ahulu Mezarlığı'nı temizlemeye başladı. İddiaya göre, ağaç dallarını motorlu hızarla kesen Yücel Tavus, yere düşen dalları toplayan Sadık Türkel'i dikkate almadan ani bir dönüş yaptı. Sadık Türkel'in boynuna isabet eden hızar, işçinin kafasının feci şekilde kopmasına neden oldu. Sorgulamasında vicdan azabı çektiğini söyleyen Yücel Tavus, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi. -28.08.2012

  kaynak:
  http://www.timeturk.com/tr/2012/08/...asinin-kafasini-kopartan-isci-tutuklandi.html