1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Msn kapanıyor skype devri başlıyor

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 7 Nisan 2013 başlatılmıştır.

 1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  MSN kapanıyor Skype devri başlıyor

  [​IMG]
  Windows Live Messenger'ın yok olmasına 1 gün kaldı.
  Windows Live Messenger'ın yok olmasına 1 günkaldı.Windows Live Messenger için artık geri sayım başladı. Microsoft MSN kullanıcılarına sürekli Skype'a geçmeleri konusunda uyarıda bulunuyor. Microsoft'un yaptığı duyurulara göre, 8 Nisan 2013'ten itibarenWindows Live Messenger kapatılacak ve 300 milyonkullanıcı yine kendi hotmail hesaplarından Skype 6.0 ile oturum açmak zorunda kalacak.

  Yeni hesap açmak isteyenler ise bunu sadece "@outlook.com" üzerinden yapabilecek. Kullanıcılaryine Skype üzerinden, dosya alışverişi, anlıkmesajlaşma, görüntülü konuşma gibi iletişimhizmetlerini kullanabilecek ve ayrıca belli bir ücret karşılığında telefon görüşmeleri yapabilecek.

  Ayrıca kullanıcıların Skype'i üzerinden Facebook hesaplarına bağlanması da mümkün olacak. Türkiye'de çok fazla kullanılmayan Skype, dünya çapında milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor ve rakiplerine fark atacak hızlılık ve özellikleri bulunuyor.

  KAYNAK

  Ekli Dosyalar:

  • haber.jpg
   haber.jpg
   Dosya Boyutu:
   21,1 KB
   Görüntüleme:
   3.922