1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Muğla iş sağlığı ve güvenliği derneği

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Özkan Bozkurt tarafından 16 Kasım 2014 başlatılmıştır.

 1. Özkan Bozkurt İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Saygı Değer Uzman Arkadaşlarım,

  Ülkemiz de bir biri ardına gerçekleşen iş kazaları ve bunun sonucunda gelen yaptırımların giderek ağırlaşması, iş güvenliği uzmanlarının yetkilerinin ve çalışma sürelerinin arttırılması yerine daha fazla yükümlülük altına sokulmaları, ellerinin kollarının bağlanması nedeni ile farkındalık yaratmak için Muğla da kurulacak olan iş sağlığı ve güvenliği derneğinin çalışmalarında sizleri de aramızda görmeyi onur sayıyoruz.

  İkinci bir duyuru ile toplantı yeri ve saati bilgilerinize sunulacak olup, konu ile ilgili görüşlerinizi bekliyoruz.

  Muğla İş Sağlığı ve Güvenliği Hareketi kurucu heyeti.
 2. denizözgür İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  34393
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Güzel fikir. Tebrikler. Düzenli toplantı yapılmalı. Zamanla katılım artar. Sıkıntılar belirlenmeli. İlgili yerler ilgilendirilmelidir.Yaptırım gücü katılım ve beraber hareket ederek olur. Sıkıntıların nasıl, hangi yöntemle giderileceği de önemli. İstanbul'da olursa katılırım. Belki Muğla'ya da gelirim.
 3. tugbacoban İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Bence de güzel bi çalışma olur hatta konuşulacak konuların başinda Muğla da ki osgbler arasindaki tuhaf rekabet ve bu düşük fiyatlar olabilir.
 4. Levent ACAR İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  119959
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Herhangibir OSGB
  Cesaretiniz icin sizleri tebrik ediyorum. Umarim herkes tarafindan benimsenir ve tum uzmanlar bir çatı altinda toplanır. Umarim uyelik ucreti gibi ucretleri yuksek talep edip uye olmak isteyenleri kacirtmazsiniz.
 5. Özkan Bozkurt İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Saygı Değer İş Güvenliği Uzmanları ve İşyeri Hekimleri;

  Muğla da kurmak istediğimiz dernek çalışmaları için ilk toplantımız 22 Kasım 2014 Cumartesi saat 17:00 da Muğla merkez LOTUS KAFE de gerçekleştirilecektir.

  Toplantı Gündemi;

  • Tanışma,
  • Dernek programının belirlenmesi,
  • Yönetim Kurulunun ve Başkanlık Seçimi,

  Katılımlarınızla bizleri onurlandırmanızı diliyoruz.

  Muğla İş Sağlığı ve Güvenliği Hareketi Kurucu Heyet
 6. Özkan Bozkurt İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
 7. Özkan Bozkurt İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman