1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Muayene odasıyla ısyerı hekımı odası aynı şey mı?

Konusu 'OSGB' forumundadır ve Aydın AKÇAY tarafından 5 Nisan 2014 başlatılmıştır.

 1. Aydın AKÇAY İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  arkadaslar İSG Hızmetlerı yonetmelıgınde isgb için işyeri hekımının kulanması amacıyla muayene odası demıs ve alt satırda ayrıyeten bır ısyerı hekımı odasından bahsetmıs
  osgb de ıse sadece ısyerı hekımı kullanması ıcın bır muayene odasından bahsetmıs fakat ayrıyeten bır ısyerı hekımı odası dıe belırtmemıs Sorum su muayene odasıyla ısyerı hekımı odası aynı seymı? yoksa farklımı kabule dıcez bırde bu OSGB DE muayene odasından farklı olarak ısyerı hekımı odası da olacakmı?