1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Musluk-nasıl bunu çok tehlikeliden tehlikeliye çekebilirim ?

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve isg.ozgur tarafından 26 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. isg.ozgur İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhaba arkadaşlar,

Aranızda musluk sektöründen bir firmaya bakan var mı ?
    Diğer musluk ve valf/vana imalatı (sanayi musluk, valf ve vanaları, sıhhi tesisat ve ısıtmada kullanılan musluk ve vanalar ile doğalgaz vanaları dahil) - çok tehlikeli sınıfa giriyor. Bunun dışında bir alternatif bulamıyorum. Firma döküm işi yapmıyor nasıl bunu çok tehlikeliden tehlikeliye çekebilirim ?
  2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    İl SGK müdürlüğüne dilekçe ile başvuracaksın,onlar esas işe ve diğer kritikleri yaparlar,yanlış varsa düzeltir yada güncelleme yaparlar..
  3. isg.ozgur İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    nace kodlarında muslukla ilgili tek madde koymaları benim garibime gitti. Dediğinizi yine bir denemekte fayda var.
  4. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Sen yine dene başka yöntem yok çünkü,bu durumlarda ben bu şekilde çok işyeri nace sorununu çözdümü hatırlıyorum..:)
  5. isg.ozgur İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bende daha önce başvurdum ama başka bir nace kodu gördüm bu sınıftadır dedim. Şimdi öyle bir sınıf bulamadım :) Neyse artık deneyelim şansımızı teşekkürler.