1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Nace kodu nedir?

Konusu 'İSGKATİP' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 3 Mart 2013 başlatılmıştır.

 1. sena y. İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Fakat NACE kodunun asıl işi temsil etme mevzusunun dışına çıkıyoruz o zaman. Eğer böle bir mantık varsa da nace kodlarının bu kadar sınıflandırılması çok mantıksız.
 2. Serdar Günay İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  nace koduna bakıldığında iş az tehlikeli amma şantiye ve diğer sahalarda yapılan işler çok tehlikeli ve tehlikeli sınıfta ne olcak şimdi.