1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Nakliye risk analizi

Konusu 'Risk Değerlendirmeleri ve Yönetimi' forumundadır ve gökhan derin tarafından 5 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Nihal Özdemir İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    çok sağolun ...Allah razı olsun
  2. smr01 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    hayırlı çalışmalar dilerim...........

Ekli Dosyalar:

3. Erkan ERSOY İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhaba genel itibari ile gerçekten çok iyi hazırlanmış. Fakat B sınıfı uzman olmanız itibari ile özellikle size ve diğer tecrübeli arkadaşlara bir sorum olacak.
    Burada vermiş olduğunuz öncelik dereceleri sorunun çözülmesi ile alakalı öncelik dereceleri midir? Eğer öyle ise Eğitimlerde aldığım bilgi ve duyumlarıma göre öncelik veya sıralama yapmak herhangi bir ölümlü veya uzuv kayıplı kazalarda işveren, uzman beni yanıltı diyerek işin içinden sıyrılmasını kolaylaştırıp suçun bizim üzerimize kalması yönünde oluyormuş. Bana bu durum mantıklı geliyor. Sizlerinde fikirlerini almak isterim.
    sanırım Net anlatamadım kusurabakmayın :)
    Şimdiden vereceğiniz bilgiler için teşekkürler.
  4. Recep Öncevarlık İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Güzel bir çalışma, teşekkürler.
    Böyle bir firmanın iş sağlığı güvenliği uzmanının alacağı ücret ne olmalıdır?
  5. Seyhan Aktepe İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bölüm bölüm yapmak daha iyidir ben genelde riskli yerleri kırmızı icine alarak ilk önceliğin bunlarda olduğunu belirtiyorumda bu göreceli bir olay bir müffettişi memnun etmek zordur.
  6. hasan kaynak İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    NAKLİYE FİRMASI İÇİN HAZIRLADIM

Ekli Dosyalar:

7. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    güzel bir format..güzel olmuş...
  8. Okan Karaçoban İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    İbrahim Bey, herhangi bir çalışma yapabilidniz mi? Benimde elimde hemen hemen aynı bir iş var, yardımınız olursa sevinirim.
  9. Emre Yiğitarslan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Aynı durum bende de var. napcaz. Genel olarak araçlarla ilgili yapalım. işverene verelim. eğitimlerde çalışanlara anlatırız. Bu konuda bilgisi olan varsa ve de paylaşırsa sevinirim
  10. nermin turan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    24605
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    NARİNKALE OSGB
    benim bir sorum olacak.nakliyat firmalarında aylık hizmet nasıl verilecek?bu firmalar tehlikeli sınıfta aylık hizmet almak zorundalar fakat şöförler haftalarca şirketin bulunduğu ile uğrayamıyor.hekim hizmeti ve eğitimler çok zor görünüyor.böyle firmalarla çalışan arkadaşlar varsa nasıl bir yol izliyor?
  11. Ayselak07 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bende bi nakliye firmasında iş güvenliği uzmanı olarak kısmı zamanlı çalışacağım ne kadar piyasa fiyatı bilen varsa cevaplayalir mi
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 16 Ocak 2014 ---
    Çok teşekkürler
  12. ltekin İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar benzeri bir durumu ben de yaşıyorum, iş yeri adresi işverenin evi, araçlar için risk analizi yaptım, işletme içi ve dışı acil eylem planları ve diğer dökümanları tamamlıyorum yavaş yavaş. İşveren evinden yönlendirme yapıyor, ayrıca bir ofis yok, çalışanların evle alakası olmuyor. Araçlar çalışmadıkları zamanlarda belediye garajında park halinde, ben de gittiğimde lokalde görüşüyorum işveren ve çalışanlarla. Çalışanlara isg eğitimlerini vermeye de başladım fakat gittiğimde çoğu çalışanı görmüyorum çünkü görevde oluyorlar. Sesli eğitim cd leri hazırlıyorum olmayanlar sonradan izlesin diye. Ancak yapmam gereken başka birşey var mı sorusu sürekli aklımın bir köşesinde. İşverenin evine risk analizi yapmak çok gereksiz geldi bana. Ayrıca kimyasal taşıyan araçlar için başka bir ölçüm gerekiyor mu? Bu konuda tecrübesi olan arkadaşlarımın yorumları olursa sevineceğim..
  13. Arkadaşlar nakliyat firması olup sabit iş yeri olmayan (ofis ortamı,depo vb.)firma sahiplerine risk analizi nasıl yapılabilir?ÇSGB nin yayınladığı yolcu taşımacılığı risk rehberinden yararlanabilir mi?
    Teşekkürler İyi Çalışmalar.
  14. Naz Olgaç İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    74354
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    nakliye firmasının bünyesindeki araçları öğrenmelisin ekskavatör dozer vs bunların kullanım talimatlarını da içeren bi analiz olabilir
  15. sezginacun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    güzel çalışma eline sağlık
  16. Ruken Şahin İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Yeni uzman oldum ve burada bulunan bilgiler ile beraber ilk çalışmamı yapacağım, herkese çok teşekkür ederim bizler için gerçekten çok faydalı bir bölüm hepimize kolay gelsin :)