1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Nalbur dükkanına ait risk degerlendirmesi

Konusu 'Risk Değerlendirmeleri ve Yönetimi' forumundadır ve burhan Korkmaz tarafından 16 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. burhan Korkmaz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    83626
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Elinde nalbur dükkanina ait risk degerlendirmesi olan arkadas var mı
  2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    var mı diye soracağına otur denetimini yap,ekiplerini ata ve risk değerlendirmeni hazırla gel burda paylaş..
  3. Fatih Ülker Eğitim Grubu

• Eğitim Grubu
    Sertifika Numarası:
    36910
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    HELAL OLSUN @Erkan Dündar
  4. burhan Korkmaz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    83626
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Beyler akil vermeyi birakip kendi işinize bakin . Benim elimde var bu döküman aynı seyi baska biri yazsa hiç çekinmeden verirdim sirf belki kaçirdigim birşey olur diye yardım istedim ama sizin gibi ukalalardan yardım gelecekse hiç gelmesi n.
  5. Mustafa bozye İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Sektör isg
    Risk değerlendirmesi örneği istemeyin, neler gözden kaçmıştır, neler olabilir olabilir o işyerinde diye sorun.

600 den fazla değerlendirme var elimde, bilsem ki kopyala yapıştır yapmayacaklar vereyim ama neden? 6 ay çalışmadan sadece risk değerlendirmesi nedir nasıl yapılır başka ülkeler ne yapsrs çalışırken ben, osgb lerin çakma uzmanların mali müşavirlerin piyasada düdüklemedikleri işyeri kalmadı.

Risk değerlendirmesinin özeti şudur: girersin o işyerine, fitili yakılmış müfettiş gibi ne görürsen her şeyi yazarsın.

İstanbulda 13 osgb tehlikeli yerlere sadece 40 maddelik risk analizini fotoğraflarla süsleyip geçiriyorlar 400-500 e. Osgb de tecrübe edinmeyin, elbette her analizi okuyun tecrübe kazanın ama açın interneti bir metod belirleyin ve onun üstünden gidin gerisi çorap söküğü