1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Naphtha (petroleum), hydrotreated light n-hexane

Konusu 'Malzeme Güvenlik Bilgi Formları (MGBF)' forumundadır ve leyla yiğiter tarafından 27 Kasım 2012 başlatılmıştır.

 1. leyla yiğiter İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  1.1 Identification of the substance: Naphtha (petroleum), hydrotreated light
  ECHA Registration No. 01-2119475133-43-0010 Other means of identification n-HEXANE 1.2 Relevant identified uses of the substance or mixture and contraindications uses 1.3 Details of the safety data sheet supplier Polymerization solvent to obtain high density polyethylene and polypropylene, as a solvent in the food industry, in the tire industry.

  PRODUCER
  Adres : Kestel Sanayi Bölgesi Ahmet Vefik Paşa Mh. Çakır Sokak No:9 Kestel / BURSA Telefon : (+90 224) 372 50 18 - 23 - 45 - 49 Fax : (+90 224) 372 50 29
  Mail : info@mikroteknik.com.tr

  Ekli Dosyalar: