1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Ne kadar kazanıyoruz

Konusu 'Mesleki Tecrübe ve Deneyimler' forumundadır ve Erdem Baskın tarafından 8 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. OSGB' den 1000 lira aldıklarına eminseniz, hekim ve sağlık kontrolü gibi hizmeti OSGB' den alsınlar, OSGB sadece hekim vs hizmetine kaç para isterse, onu 1000 TL' den düşsünler, gerisini size versinler...
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 27 Aralık 2013 ---

Cihan Bey, herkesin işverenleri bizim işverenlerimiz gibi değil malesef... 1000 TL yi OSGB' den aldılarsa, sadece hekime verecekleri parayı 1000' den düşüp kalanı vermeyeceklerdir bile bence... Yanımızda çalışıyosun falan diyip 100-200 TL de öyle indirirler, sıkıntı aslında...
  2. Cihan Yılmaz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32596
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Sünpor Isı Yalıtım
    100-200 verip beni sıkıntıya sokacaklarına sıkıntıya hiç girmem gül gibi işime bakar , gece yatağımda rahat uyurum herhalde , ! Bizi buna mecbur etmeseler kardeşim parasını uzmanın bize yatıracaksın biz vericez deseler , fiyatı şudur arkadaş deseler ,, ne çok şey istedim :)
  3. Evet baya çok şey istediniz :) Ben vazgeçtim, çalıştığım yerde uzmanlık yapmayacağım bu arada...
  4. Cihan Yılmaz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32596
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Sünpor Isı Yalıtım
    Hayırdır neden vazgeçtiniz ? Bende mi vazcaysam acaba :)
  5. Adem Dirioğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    23450
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    osgb teklifinin içerisinde iş hekimliği ve sağlık hizmetleri de var tabi ki. bunlarla birlikte 1000 lira veriyorlar. diğer konuda size katılıyorum. biz burada devamlı çalışıyoruz ve osgb deki gibi burayahaftada 1 veya ayda 1 değil devamlı olarak iş güvenliği konusunda gözetim yapacağız. ekstra bir arıza veya bakımda osgb deki uzman geleceğini ve o konuda bir çalışma yapacağını sanmıyorum. bide buradaki iş konusunda hakim olup olmayacağı da belli değil?
  6. Valla 3 gündür araştırıyorum, bu iş sıkıntılı benim gibi tecrübesiz biri için açıkçası, bunu keşfettim... Her ne kadar kendi alanımda çalışsamda bu işi şuan tam teşekküllü yapamayacağım kanısına kesin olarak vardım. Tam yapamayacaksam, benim için hiç yapmamak daha mantıklı :) O yüzden okuyarak, inceleyerek öğreneceğim. Bu işi de mesleğimin tamamlayıcısı olarak görüyorum... Sizde benim gibi işyerinizde rahatsınız, 3-5 kuruş için böyle bir sorumluluğun altına girmemenizi tavsiye ederim... Zaten dışarıdan hekim hizmeti alacaklar... Bırakın OSGB' den uygun fiyata paket hizmet alsınlar, sizde böyle bir sorumluluğun altına girmemiş olursunuz... Ha şunu da belirteyim, yazdıklarımı sorumluluktan kaçın manasında yazmıyorum yanlış anlaşılmasın...
  7. cem akol İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    96336
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    başlangıç için iyi
  8. kimya19 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    riskli iş ucuza çalışmamak lazım yalnız iş tecrübesi içinde biryerden başlamalı öyle değil mi?