1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Nebosh hakkında

Konusu 'Sınav Hazırlık Klavuz ve Rehberi' forumundadır ve Engin Yazgan tarafından 2 Haziran 2017 başlatılmıştır.

1. Engin Yazgan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhaba arkadaşlar,

Haftaya Nebosh sınavına gireceğim.Örgün eğitim maddi olarak yüksek ücretli olduğundan uzaktan eğitim ile Nebosh sertifika programına yazıldım. Haftaya sınavım var.

Daha önce bu sınava giren arkadaşlara bir kaç soru ve isteğim olacak.

Konuyla alakalı olanlar bilir, Nebosh eğitiminin konuları ve içeriği deneyimli uzmanlar için çok zor değil. Fakat sınav yazılı olacağı için tedirginim biraz. Aranızda bu sınavla ilgili soru örneği olanlar varsa bunları paylaşabilir mi?

Bir de IGC3 raporu hazırlamam gerekiyor. Bu rapor örneği olan var ise paylaşabilir misiniz? Kopyala yapıştır amaçlı olarak istemiyorum. En azından nasıl bir yol izlemem gerektiği açısından bir örnek görmek istiyorum.
    İlginiz için şimdiden Teşekkür ederim.
  2. ahmet emre İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    [quote="Merhabalar,
    Öncelikle başarılar. Ben de kayıt yaptırmak için araştırmalara başladım.
    Sınav sonrası bilgilerinize ihtiyacımız olacak.
    Görüşmek üzere.
  3. Hande Fitzherbert İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    150862
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Merhabalar,
    Nebosh International Diploma için başvuru yapmayı planlıyorum.
    Alternatif birkaç kuruluş buldum, ücret ortalama 1800 pound civarı.
    Daha önce bu diplomayı almış olanlar hangi kuruluş aracılığı ile aldılar bilgilendirebilirse çok mutlu olurum.
  4. eger daha uygun bulursanız beni de bilgilendiriniz, arme akademi türkçe olan ucuzdu bayagı
  5. kadir serkan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhaba, nebosh online eğitim sonrası sınavınız nasıl geçti, biraz detay verebilir misiniz?