1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Neden... ?

Konusu 'Öneriler ve Şikayetler' forumundadır ve Kemal Ev tarafından 17 Haziran 2013 başlatılmıştır.

 1. Kemal Ev İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Firma / Kurum:
  EMK
  NEDEN HİÇ KİMSE İSG UZMANLARININ İNSANCA ÇALIŞIP YAŞAYABİLECEĞİ KOŞULLARI MASA ÜSTÜNE YATIRMIYOR ? NEDEN İSG UZMANLARININ ; " ............. 'DA YAŞIYORUM , İŞ ARIYORUM " SESLERİNE KULAK VERMİYOR , NE ZAMAN GERÇEKLERE TEMAS EDİP , PAYLAŞMAYA CESARET EDECEĞİZ VE NE ZAMAN SAP İLE SAMAN ARASINDAKİ FARKI KAVRAMANIN ÖNEMİ ÜZERİNDE DURULACAK ?
 2. Ayça Bulut İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  #direnisg diye boşuna demiyorum...
 3. Kemal Ev İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Firma / Kurum:
  EMK
  Öyle bir zaman düşleyin ki ; renklerin tümüyle gökkuşağından çalındığı , düşlerinse , uyandığınızda " nasıl yaaa.... ! " demeyeceğiniz günlere boyandığı bir zaman olsun.