1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Niosh kaldırma formulü excell'i

Konusu 'Ergonomi ve İlkeleri' forumundadır ve Sevecen Günel tarafından 26 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. Sevecen Günel Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Çeviri Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    NİOSH'un yürümeyi hesaba katmadan, indirme ve kaldırma ile ilgili özel bir hesaplama yöntemi ve bunun da hazır excelleri var.
    çok sık kullanıyorum ve tespitlerinin doğruluğunu da çok gördüm.
    sizlerle de paylaşıyorum. malesef ingilizce. Türkçesine denk gelmedim. arkada açıklamaları da var. eğer yardım gerekirse yardımcı olabilirim.

Ekli Dosyalar:

2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    İngilizce olaydı iyidi...:)..Güzel ve orijinal bir çalışma faydalanmak isterim ama ingalazca..:)
  3. Sevecen Günel Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Çeviri Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    çok basit bir şekilde açıklamaya çaışıcam ama şu gün biraz yoğunum, bi kaç gün sonra :)
  4. nilgün özbey İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    modelleme yapmanız mümkün mü?
  5. Sevecen Günel Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Çeviri Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    modelleme derken? modellemey derken ne demek istediğinizi bilemedim
  6. nilgün özbey İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Teşekkürler .Açıklamanızı beklerim.
  7. Sevecen Günel Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Çeviri Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    arkadaşlar biraz aceleye geldi , sorunuz olursa yanıtlayabilirim. ama özelden değil buradan sorun ki herkes öğrensin ve aynı soruyu 2 defa almayalım :) hem belki benden daha iyi bilenlerde vardır onlar da görüş bildirir.

Ekli Dosyalar: