1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

[Nov 28, 2014] Irca onaylı ohsas 18001 iş sağlığı ve güvenliği baş denetçilik... (Ankara)

Konusu 'Eğitim Duyuruları' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 4 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Irca onaylı ohsas 18001 iş sağlığı ve güvenliği baş denetçilik...
Başlangıç Tarihi: Nov 28, 2014 08:00 PM
Bitiş Tarihi: Dec 1, 2014 02:00 AM
Saat Dilimi: Europe/London +00:00 GMT

Yer:
Hekim Evi
Hekim Evi
Ankara

Gönderen: Erkan Dündar

Etkinlik Katılımcı Sayısı: 0
You can not RSVP for this event...

This event has already begun, or has already passed; RSVP has been since closed.
  1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar lütfen katılım durumlarınızı yukarıdan belirtin. Teşekkürler...
    basdenetçilik-isgforum.jpg
  2. savas07 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Sınıfımız 20 kişi ile sınırlıdır.Eğitime katılacak arkadaşların arayarak kayıtlarını yaptırmaları gerekmektedir.
  3. Deniz Ural İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bence de...
  4. savas07 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Arkadaşlar pahalılık kavramı göreceli bir kavramdır,neye göre pahalı..Örneğin 50 TL.ye risk analiz dosyası hazırlayanlar var,aynı dosyayı 1.000 TL.ye de hazırlayanlar var..Arasındaki farkı sizlere anlatmama gerek olmadığını düşünüyorum..Bence işe bu boyuttan bakın...1.000 TL.ye OHSAS 18001 temel dökümantasyon eğitimi,OHSAS 18001 Baş denetçilik eğitimi ve Stratejik yönetim eğitimi alacaksınız ((Dolu dolu bir eğitim)..Ve 3 adet uluslararası geçerli belgeye sahip olacaksınız,firmalarda OHSAS standardını nasıl kuracağınızı ve nasıl denetleyeceğinizi öğreneceksiniz..Eğitim sonunda da örnek kurulum ve ders içeriklerini anlatan bir CD alacaksınız..
  5. Recep Kaplan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    başdenetçi olarak çalışabilecekmiyiz?
  6. Samet Kılıç İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    110245
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Baş denetçiden kastınız iç tetkikçi mi?
  7. savas07 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    İç tetkikçilik ayrı olay...İç tetkikçi,sadece çalıştığı firmada iç tetkikçilik yapabilir.Ama Baş denetçi olduğunuz zaman iş olarak denetçilik yapmak isterseniz bir denetim firması ile anlaşıp size yönlendirilen firmalarda denetim yapar ve raporlarsınız..Bu eğitimin sonunda BAŞ DENETÇİLİK yetki sertifikası alacaksınız ve bu sertifikanız IRCA onaylı olacaktır.
  8. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Bu kursun istanbul versiyonu da lazım :)
  9. savas07 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Ankara'dan sonra İstanbuldayız...Onuda buradan duyuracağız..Muhtemelen Aralık ayı içerisinde olur
  10. ümmit çelik İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    baş denetçelik sertifasını da sizmi vereceksiniz?
  11. Enver Çığşar İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    5343
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TOROS OSGB
    baş denetiçilik eğitimini vereceğiz ingiltireden yetkili kişiler gelip onların kontrolünde sınav arkasından sertifikalar yurt dışından gelecek
  12. Pınar Kaplan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Egitim kac gun Ve hangi saatler arasında ?
  13. Murat Koçak İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    64951
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Merinos - ÖZERDEM MENSUCAT A.Ş.
    Kalacak yer konusunda uygun oteller de sağlamanız mümkün mü ?
  14. savas07 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Eğitim 28.10.2013 günü sabah 10.00 da başlayıp 02.11.2013 günü 18.00 da sona erecektir..Katılımcı arkadaşların talepleri doğrultusunda toplu olarak pazarlık yapılarak uygun yer temin edilecektir (Konaklama ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır)
  15. Aylin Akkoca İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ankara'da şubeniz var mı gidip görüşebileceğimiz?
  16. savas07 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Ankara'da şubemiz henüz yok..Talepler var ama henüz sıcak bakmıyoruz..
  17. İstanbul da olacaksa benim için daha uygun,İstanbul programını yayınlayabilirseniz,sevinirim.
  18. savas07 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Muhtemelen Aralık ayı içerisinde olacak..Ama şimdiden arayıp İSTANBUL için kayıt yaptıran arkadaşlar olursa 20 kişiyi bulduğumuz an aralık ayını beklemeden bir sınıf açabiliriz.
  19. peki,yarın muhtemelen sizi arayacağım,ancak Kasım ın sonu ya da Aralık başı da benim için uygundur,zira şu an şehir dışındayım.