1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

[Nov 28, 2014] Irca onaylı ohsas 18001 iş sağlığı ve güvenliği baş denetçilik... (Ankara)

Konusu 'Eğitim Duyuruları' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 4 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Irca onaylı ohsas 18001 iş sağlığı ve güvenliği baş denetçilik...
Başlangıç Tarihi: Nov 28, 2014 08:00 PM
Bitiş Tarihi: Dec 1, 2014 02:00 AM
Saat Dilimi: Europe/London +00:00 GMT

Yer:
Hekim Evi
Hekim Evi
Ankara

Gönderen: Erkan Dündar

Etkinlik Katılımcı Sayısı: 0
You can not RSVP for this event...

This event has already begun, or has already passed; RSVP has been since closed.
  1. savas07 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Alperen bey, bahsettiginiz fiyatlara Basdenetcilik belgesi veren varsa (tabiki yetkili bir kurum onayli) burada bizimle paylasin ki bizde ogrenelim, firma ile irtibata gecip o firma ile calismaya baslayalim..Faraza seyler konusmak cok anlamsiz bence...
  2. savas07 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Sait bey biz bu konularda koklu ve soz sahibi olan Irca, Jlb, jaz, rab gibi firmalarin yetkilileri ile gorusmeler yaptik.Bu gorusmelerin neticesinde online Bas Denetcilik egitimine sicak bakilmadigini ogrendik..Ote yandan dediginiz dogru, Ipc onayli online egitimler var, sinavida online olarak yapiyorlar..Bir ara bizede o sekilde bir teklif geldi, 160 euro ya teklif edildi, uzerine kar marjimizi koyup egitimlere baslayacaktik ama bizde cok sicak bakmadik o konuya...
  3. savas07 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Sait bey, ayrica size bu konuda tatmin olmaniz acisindan sunu ek olarak soyleyebilirim..Turkak'i arayip online basdenetcilik egitiminin gecerli olup olmadigini sorabilirsiniz..Ipc haricinde bunu veren bir kurulus bulamassiniz, Ipc nin merkezi Atina, turkiyedeki temsilcileri de sisbel danismanliktir..
    Sevgi ve saygilarimla..
  4. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    Savaş bey,güvensiz bir tutum sergiliyorsunuz.Ücretin de pahalı olması kişilerde soru işaretlerine yol açıyor.İlk olarak online olmadığını sonra, kar marjı nedeni ile sıcak bakmadığınızı belirtiyorsunuz.Kalite ile uğraşan uzmanlar var piyasayı az çok takip edenlerde hali ile sorguluyorlar.
    isgforum üyelerine % 50 indirim geçerli is baş denetçilikte neden hiçbir indirim yok. İç tetkikçi eğitimleri ücretsiz olarak aten eğitim vakıflarında veriliyor.

Yanlış anlamayın ancak ısrarla soruyorum, sizden alınmasının özelliği olmalı çünkü.
  5. savas07 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Tugba hanim yazimi iyi okuyun lutfen, kar marji nedeniyle sicak bakmadim diye bir sey yazmiyor orada,, online bas denetcilik egitiminin bir gecerliligi olnadigindan dolayi sicak bakmadik..Jampanyanin en basinda ne soylediysem hala ayni seyleri soyluyorum, bastan asagiya okuyun lutfen birbirisini tutmayan tutarsizlik sergileyen hic bir yazim yok..Egitim vakiflari ucretsiz verebilir, onlarin gelir kaynaklarini burada anlatmama gerek yok sanirim..Siz oradan alabilirsiniz isterseniz sikinti yok bu konuda..Bizde online egitim sitemizde Isg forum uyelerine % 50 indirim uyguladik, su an icin elimizden gelen bukadar..Siz yardim kuruluslarini ve yardimlari cok seviyorsaniz buyurun cv nizi gonderin sizinle sozkesne yapalim, dernegimize analiz ve egitimler konusunda ucretsiz katkilariniz olsun..
  6. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Savaş Bey'e yapılan bu haksız muhalefetin nedenini anlamış değilim. Bir hizmet sunuluyor. Bir de bedel konulmuş. Bedeli yüksek bulan gitmez yada daha ucuzu varsa onu tercih eder. Sonuçta kimse kimseyi zorlamıyor. Ucuzdu pahalıydı tartışması suni bir tartışma. Malın fiyatı pazarda belli oluyor. Alıcısı varsa hiç bir ürün için pahalı denemez.

Savaş Bey'in kursu bu fiyattan satarken zorlanacağını sanmam. Pahalı bulan da başka kursa gider olur biter.
  7. savas07 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Koray bey cok haklisiniz, gereksiz ve sunni bir tartisma..Teknoloji cagindayiz ve herkes aklibasinda, okumus, kulturlu kisiler..Piyasadan fiyat arastirmaktan da aciz kisiler degil..Burada fiyat konusunda polemik yapan arkadaslar (Sait beyi haric tutuyorum, cunku fiyat konusunda degil online egitim konusunda hepimizi bilgilendirmek istedi ) sanirim piyasada baska firmalarin temsilciligini yapiyor olabilirler diye dusunuyorum..Boyle bir sey varsa onuda acik ve net soylemelerini isterim tabiki..Firmalari adina Isg forum yonetimiyle gorusup guzel kampanyalar yapabilirler burada..
  8. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Elbette serbest piyasa var. Bir başlıkta onlar açar, bizde bakar inceler ve işimize geleni seçeriz. Ben bu tarz muhalefeti de tartışmayı da anlamış değilim.
  9. alperen ekinci İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    26370
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Pan Grup Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti.
    Savaş bey öncelikle hiçbir firma temsilciliği yürütmüyorum şuan çalışmakta olduğum firma bilgileri profilimde açıkca yazmakta. Fiyat konusundaki uyarımdan neden rahatsız oldunuz anlamış da değilim. İsg forum üyesi olarak bu eğitim konusuyla ilgili size bir soru sormak istiyorum. Uluslararası geçerliliği olan Baş denetçilik sertifikasını alabilmenin belirli şartları var mıdır, varsa nelerdir? Verdiğim rahatsızlık için kusura bakmayın...
  10. savas07 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Alperen bey,Ben sizin fiyat konusundaki uyarinizdan raharsuz olmadim, sadece komik buldum..250-300 Tl.ye Bas denetcilik egitimi ve belgesini veren firmayi veya firnakari burada yayinlayin bizde faydalanalim bu konudan dedim. Siz ilk once ortaya attiginiz bu konuyu firma isimleri ile burada bildirin, fiyat konusunda bizleti aydinlattiginiz gibi firmalar konysunda da aydinlatin lutfen..Buradaki insanlari yanlis yonlendirmek kimseye birsey kazandurnaz..Bizim egitimimizin ucreti ve sartlari belli, katilan arkadaslar da egitimin kalitesini gorecekler..Bu konuda baskaca polemige girmeyecegim...
    Saygi ve sevgilerimle
  11. alperen ekinci İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    26370
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Savaş Bey Polemik değil aydınlatma diyelim öncelikle. Sorumun cevabını vererek tüm arkadaşları aydınlatır mısınız lütfen?
  12. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    Savas bey elestiriye acik degilsiniz bunu anliyorum.Ancak saldiriya gecmeyede hakkiniz yok. Yardimi severim ama enayi de degilim. Size kolay gelsin.Ne istiyorsaniz onu yapin serbest piyasa tutturabilene degilmi
  13. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Siz ucuza veeren firmaları verin ona gidelim sayın Ekinci.. bende bekliyorum listeyi
  14. alperen ekinci İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    26370
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    siz almak isterseniz ben yardımcı olurum Koray bey sıkıntı yapmayın. Burada amacım kimseyi yermek değil siz bu eğitimden bu kadar eminseniz buyurun alıntı yaptığınız sorumun cevabını verin.
  15. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Ben burada tüketici konumundayım. Savaş beyin verdiği eğitimin aynı kalitede daha düşük fiyatlısını veren varsa ona gideriz. Firma adını verirseniz. Niye vermediğinizi anlamadım gizli bilgi mi bu?

Verin firma adını bakalım kıyaslayalım tercihde bulunalım.
  16. alperen ekinci İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    26370
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bahsettiğim firmalar ile bu eğitimi vermeleri ile ilgili irtibata geçmeden hiçbir firma ismi vermem Koray bey evet bende tüketici konumundayım siz nekadar savunsanızda benimde okadar sorgulamaya hakkım olduğunu sanıyorum. Siz biliyor musunuz herkes başdenetçi olabiliyor muymuş bizleri aydınlatın?
  17. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Tartışmayı pek anlamış değilim. Daha ucuza aynı eğitimi veren firma ortada yok anladığım kadarıyla. Siz irtibata geçiyorsunuz ve bu gizli firmalar eğitim vermeye karar veriyor ve bunu kalite- fiyat endeksi Savaş Beyi'n firmasından daha iyi oluyor. Biz de bu gizli firmaların kendini açık edip, fiyat açıklamasını bekliyoruz öyle mi?

Bu arada bu eğitimi almamış hatta ilk kez duyan ben, sizin eğitimle ilgili teknik sorularınıza cevap vermekle yükümlü oluyorum :)
  18. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Ben istanbulda 1000TL firmaya ve otel,taksi ve yemek ücreti 5 günlük eğitim sürecim toplamda 3000.TL para harcamıştım.Aynı kurumdan hekim arkadaşımda Ankara Şubede bu eğitimi almıştır.Bu eğitimi kimsenin sabote etmeyede hakkı yok.istemeyen gitmesin.
  19. alperen ekinci İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    26370
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Ne kadar abarttınız yahu sabote etmekmiş alın belgenizi tepe tepe kullanın arkadaş hata bizde ki fikir alışverişi yapıyoruz :cool:
  20. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Şu tarz bile provokasyon