1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

[Nov 28, 2014] Irca onaylı ohsas 18001 iş sağlığı ve güvenliği baş denetçilik... (Ankara)

Konusu 'Eğitim Duyuruları' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 4 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Irca onaylı ohsas 18001 iş sağlığı ve güvenliği baş denetçilik...
Başlangıç Tarihi: Nov 28, 2014 08:00 PM
Bitiş Tarihi: Dec 1, 2014 02:00 AM
Saat Dilimi: Europe/London +00:00 GMT

Yer:
Hekim Evi
Hekim Evi
Ankara

Gönderen: Erkan Dündar

Etkinlik Katılımcı Sayısı: 0
You can not RSVP for this event...

This event has already begun, or has already passed; RSVP has been since closed.
  1. alperen ekinci İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    26370
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Pan Grup Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti.
    neyi provoke ediyorum gitmemenizi telkin mi ettim, hakaret yok, kırıcı incitici bir söz yok siz algınızı değiştirin bence.
  2. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Yok pahalı, elimde gizli firmalar var, ben irtibata geçip onlara kurs açtırırım vs vs. provokasyon değilse de çocukca şeyler bunlar.

Savaş bey bir topik açmış kursu ve firmasını tanıtmış. Pahalı bulan, beğenmeyen gitmez.

Rekabet etmek istiyorsanız siz de bir başlık açar kendi firmanızı tanıtır kendi şartlarınızı sunarsınız. Ticari ahlak bunu gerektirir.

Baştan beri bir iki arkadaşın kullandığı dil ticari ahlakın dışında ve provokasyona yöneliktir. Bence ayıp ediyorsunuz.
  3. alperen ekinci İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    26370
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Güzel kardeşim benim böyle işlerle uğraşan bir firmam yok sadece bu işi daha önceden yapmış olduğum için bilgiye sahibim. ben söylemişim gibi yazdığın şeylerin tarafımdan yazılmamış olduğunu iletilerimi okuyarak öğrenebilirisin. eğer sizin bu eğitimden bir maddi çıkarınız varsa bilemem ancak işleyişine hakim olmadığınız bir konuda ısrarcı olmanız enteresan. '' elimde gizli firmalar var'' '' ben irtibata geçip onlara kurs açtırırım'' bu iki cümlenin geçtiği yazılarımı bana gösterirmisin? sen bu eğitime git 1000 tl paranı ver belgeninde hayrını gör savaş beyede Allah bin bereket versin kimsenin kazandığına harcadığına kastımız yok.
  4. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    ama alperen kardeşim bu işten isgforum ve yönetimdeki arkadaşlarımın kazancı yok emekleri çok.Bu bir ortaklaşa etkinlik ve bir eğitim çalışmasıdır.Eğitim programinı savaş beyle birlikte hazırladık hem.
  5. alperen ekinci İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    26370
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Tamam Erkan bey hayırlı uğurlu olsun belgeyi almak isteyen tüm arkadaşlara... Ama herkes başdenetçi olabiliyor mu bir öğrenin.
  6. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    herkes meselesi değil İSG profesyonellerinin özellikle içine girmesi gereken bilmesi gereken bir mesele.Hatta ilgili TSE standartlarını bile bilmesi gerekmektedir.sistemi bilmeliler.
  7. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    Erkan sabote edilmiyor ancak elestirilere de sen bu sekilde yaklasiyosan hali nice olur buranin .. yaptim oldu isteyen alsin istemeyen kapasin cenesini yorum yapmasin meslegim geregi herseyi sorgularim nerede kimin platformunda olursa olsun
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 18 Ekim 2013 ---
    Bu arada erkan sen bu belgeyi aldiginda yil kacti bilmiyorum ama ben fiyat arastirmasi yaptim en yuksek 800tl teklif verildi sen kazik yedin diye bunun ucuz oldugunu dusunmen ilginc
  8. savas07 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Alperen bey siz ortaya bir iddaa attiniz, bu belgeyi 250-300 tl.ye veren firmalar var dediniz. Eger provokasyon yapmiyorsaniz iddaanizi ispatla mukellefsiniz..O fiyata veren firmalari lutfen burada aciklayiniz, bende kendikerini arayip iddaanizin teyidini yapayim; hep beraber o firna ile anlasip bu egitimi alalim...Hatta ben artik o firna ile devamli calisayim...Lutfen, sizden firma isimlerini hep beraber bekliyoruz.
  9. alperen ekinci İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    26370
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
  10. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Ortada bir firma yok... arkadaş irtibata geçicek, bu gizli firmaları eğitim yapmaya ikna edecek Ve gizli firmaların fiyatı 200-300 tl olucak... ve üstelik bu fiyata kaliteli hizmet verecek. Biz tüketicilerde bu hizmeti satın alacağız :) Komedi gibi..
  11. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    :::::::::
    Oncelikle sunu belirteyim.
    O kadar atismalara ragmen benim derdimin para olmadigini, online olup olmadigini belirttigi icin savas beye tesekkurler. Kendisi ile anlasamadigimiz sey, ilk basta bu egitimin online verilmedigini, hicbir kurumun onay vermedigini soylemesi uzerine sadece 5 dk lik bir arastirmayla bunu veren kurumlarin oldugunu ogrendim. Sonra olay, gecerlilik falana kaydi. Tugba hanimin dedigi gibi cok celiskili cevaplar insanlarin akillarinda soru isareti birakiyor.
    Alperen bey konu basindan beri bir soru soruyor ama koray bey nedenini anlayamadigim bir sekilde kafasinda soru olan insanlara saldiriyor. Yok brgenirsen git, begenmezsen gitme tarzinda. Bu hic hos olmamakla beraber kendisinin KALITELI bir egitime neden ihtiyac duydugunu anlar gibiyim. Yapmayin boyle. Son olarak da erkan beyin tansiyonu dusurmesi gerekirken, olayi dahada bir alevlendirmesine icerledim dogrusu. Sitenin en makul insaninin bana gore boyle bir konuda taraf olmamasi gerekirdi. Kaldiki pazardan domates alirken bile " neden bu kadar pahali bu yahu" diyen bir toplumuz biz. Saticinin da bu konuda celiskili degil kesin ve pozitif cevap ile potansiyel musterisini kapmasi lazim. Yoksa kimsenin kalbini kirmayla olmaz. Bu tartismada uzaaaaar gider.
    Saygilar.
  12. savas07 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Sait bey, ben en badindan bu yana bu egitim online olarak verilemez demedim,online egitim verip akreditesi belli olmayan firnakar var, Irca online basdenetcilik egitimine musade etmiyor dedim, hala da ayni seyi israrla soyluyorum yani bir tutarsizlik yok, lutfen yazdiklarimi bir daha okuyunuz..Siz fiyat konusunda polemige girmediniz;sadece online olarakta alinabilecegi konusunda aydinlattiniz..Alperen beye gelince, bu isi daha once yaptigini soyluyor, ortaya attigi fiyat polemigi ttutmayinca konuyu degistirip baska bir polemik baskatmaya calisti, ben izellikle cevap vermedim..Alperen bey yazdigi gibi madem bu isi onceden yapti, basdenetcilik egitimi almanin sartlarini zaten biliyir olmasi gerekir..Lutfen makul ve mantikli olalim, burasi milletin provakasyon alani degil..Varsa daha uygun kampanyalar burada forum acilsin ve bizlerde gerekli destegi verelim..
  13. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Irca onaylı ve Savaş Bey'in bize sunduğu kalitede daha ucuza kurs veren varsa, bir başlık açıp açıklasın arkadaşlar. Bizde bu güzel rekabet ortamında bize uyan kursu seçelim. İstanbulda olursa katılmayı düşünüyorum. Potansiyel bir müşteriyim.

Birde biriniz nolur 'kimler başdenetçi olabilir'i açıklasın. Olamayacaksam hiç başvurmamış olurum.
  14. alperen ekinci İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    26370
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Vay arkadas ya. Bu mesajimi savas bey ve koray bey sizi rahatlatmak ve gelen insanlara bu belgeyi satabilmeniz icin yaziyorum bu egitimi sabote etmek istedim cunku bundan para kazancam :)) ustune bu isi sizler coook cok iyi biliyorsunuz tam profesyonelsiniz sizden daha iyi bilen hic kimse yok bu forumda. Provokator olarak yazdiklarimda sahsi cikarlarim icindi:)) bu yazilardan cikarim uretim muduru ve is guvenligi uzmani oldugum cig kofte firmasiyla irca onayli bas denetci belgesi vermek... :D
  15. Daha önceki yorumumda da belirttiğim gibi Savaş Beyden almış olduğum eğitim ve hizmetten çok memnun kaldım, vermiş olduğu eğitimleri kendi ilimizde düzenler ise kesinlikle katılırım, çalışmamdan dolayı Ankara'da düzenlemiş olduğu eğitime de katılmaya çalışacağım. Eğitim ücreti ile ilgili gerekli yerlerden fiyat alınabilir, ancak şunu söylemek isterim eğitime katılmış biri olarak aldığınız eğitimden memnun kalacağınız söyleyebilirim :)
  16. savas07 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Arkadaşlar,28 ekim 2013 günü eğitimimiz başlayacağından dolayı 25 ekim cuma akşamı kayıtlarımızı kapatıyoruz.Bilgilerinize...
    Sevgi ve Saygılarımla...
  17. Ömer Daşdan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    16875
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İstanbul Destek OSGB
    İstanbul da düzenlerseniz katılmak isterim
  18. Murat Diker İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    54464
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    İzmir içinde bu program planlamanız var mı?
  19. Ayhan Bölükbaşoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    5717
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Hyundai Assan Otomotiv San. Tic.A.Ş.
    http://www.irca.org/
    adresinde Türkiyede sertifika vermeye onaylı kuruluşları ve neler yapılması gerektiği hakkındaki tüm bilgileri alabilirsiniz arkadaşlar. Türkiye'den hiç bir kuruluşun IRCA'dan doğrudan onay olmadığını kendi gözlerinizle görerek IRCA onaylı olduğu iddia edilen eğitim tekliflerini değerlendirmeniz gerek.
  20. asli ankarali Eğitim Grubu

• Eğitim Grubu
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Kastamonu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    yanii ?