1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

[Nov 28, 2014] Irca onaylı ohsas 18001 iş sağlığı ve güvenliği baş denetçilik... (Ankara)

Konusu 'Eğitim Duyuruları' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 4 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Irca onaylı ohsas 18001 iş sağlığı ve güvenliği baş denetçilik...
Başlangıç Tarihi: Nov 28, 2014 08:00 PM
Bitiş Tarihi: Dec 1, 2014 02:00 AM
Saat Dilimi: Europe/London +00:00 GMT

Yer:
Hekim Evi
Hekim Evi
Ankara

Gönderen: Erkan Dündar

Etkinlik Katılımcı Sayısı: 0
You can not RSVP for this event...

This event has already begun, or has already passed; RSVP has been since closed.
  1. savas07 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Egitim almak isteyen arkadaslar Bulunduklari ili ve almak istedikleri egitimi iletidim bilgileri ile birlikte dunyakalite@gmail.com adresine mail olarak gondersinler, orada toparlanip yeterli sayiyi bulunca tatih belirleyip buradan duyurup egitimimizi acalim..
  2. Nilgün Kantar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ohsas Basdenetcilik Egitimimizi tamamlamis bulunmaktayiz..Savas Beye, Bayram Beye, Halil Beye, hocamiz Ismail Beye, elbetteki Erkan Beye, ve bu egitimin acilmasinda emegi gecen herkese tesekkur ederim..Egitimimiz canlandirmalarla, karsilikli dialoglarla eglenceli gecti..Basta bu egitim icin birazda olsa tedirginliklerim vardi..Eger sinavida gecersek bir Denetci olarak ilk once uzman olan kendimi denetleyecegim:) İyiki bu egitimi almisim..herkese saygilar..
  3. savas07 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Egitimin fotograflarini sehir disinda olmamdan dolayi yarin yayinlayacagim...Umarim bize on yargi ile yaklasan veya bilmeden baskakarinin bazi emellerine alet olan arkadaslar bir nebze olsun utanir ve kendilerini yargılarlar..
  4. savas07 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    28.10.2013-01.11.2013 tarihleri arasında gerçekleştirdiğimiz IRCA onaylı OHSAS 18001 Baş Denetçilik Eğitimimizden

Ekli Dosyalar:

5. Nilgün Kantar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Gercekten guzel ve faydali bir egitim olduguna inaniyorum..Aldigimiz bu egitimlerin bizlere olumlu geri bildirimleri olacagini biliyorum..umit ediyorumki ISO 9001 kalite sitemleri ile ilgili de bir egitim acilma imkani olur..ohsas 18001 e Istanbul da ve diger illerde katilacak arkadaslarim icin de eglenceli, faydali bir egitim olmasini diliyorum..herkese saygilar..
  6. savas07 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    28.10.2013-01.11.2013 tarihleri arasında gerçekleştirdiğimiz IRCA onaylı OHSAS 18001 Baş Denetçilik Eğitimimizden-2

Ekli Dosyalar:

7. savas07 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    28.10.2013-01.11.2013 tarihleri arasında gerçekleştirdiğimiz IRCA onaylı OHSAS 18001 Baş Denetçilik Eğitimimizden-3

Ekli Dosyalar:

8. savas07 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    28.10.2013-01.11.2013 tarihleri arasında gerçekleştirdiğimiz IRCA onaylı OHSAS 18001 Baş Denetçilik Eğitimimizden-4
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 2 Kasım 2013 ---
    Sanırım resimler her şeyi anlatıyor,bu aşamadan sonra polemiğe girmeme gerek yok diye düşünüyorum...İSTANBUL için kayıtlarımız açılacaktır,tarihi buradan duyuracağız...Hangi ilde olursanız olun,mail adresimize iletişim bilgilerinizi ve istediğiniz eğitimi yazın,ön kayıtları almış olalım,yeterli sayıya ulaşınca gelip eğitimi verelim... dunyakalite@gmail.com
    sevgi ve saygılarımla

Ekli Dosyalar:

9. Gamze Demirbaş ERKAN Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Eğitim Grubu
    Sertifika Numarası:
    119912
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ORDU OSGB
    Ciddi bir maddi bedel ödeyerek alacağımız hizmet için araştırma yapmak,karşılaştırma yapmak ve sorgulamak herkesin hakkıdır,ancak bu, tabiri caizse "çamur atmadan" yapılmalıdır.
    Savaş Bey'in başkanlığını yaptığı Dünya Kalite Derneğinin Ankara'da düzenlemiş olduğu OHSAS 18001 -Başdenetçilik Eğitimine katıldım,bu tarz eğitimlerde önemi olan bütün şartlar fazlasıyla sağlanmıştı.Öncelikle eğitmenimiz İsmail Bey,tecrübeli,ilgili alanda aktif çalışan ve öğretici vasıflara sahip bir eğitmendi,sağlanan dökümanlar ve çalışma kağıtları yeterliydi,eğitimimizin 3. günü IRCA 'dan eğitim denetleyicisi gelip,tam günü bizimle geçirip kendisi de çok memnun kaldı.
    Ayrıca eğitimin gerçekleştiği otel,eğitim salonu,ikramlar ve açık büfe öğle yemeği ile keyifli vakit geçirdik.
    Emeği geçen herkese teşekkürler..
  10. Bekir Parlak İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    65380
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Esas OSGB
    Bu eğitimi kimler alabiliyor acaba?
  11. Enver Çığşar İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    5343
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TOROS OSGB
    Herkes alabilir belirli bir şartı yok
  12. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
  13. savas07 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Arkadaslar İSTANBUL icin egitimimiz acilmis ve kayitlarimiz baslamistir...Kayit icin İsim, Soyisim, Tc numarasi, Adres ve Telefon bilgileri ve Vesikalik resminizi dunyakalite@gmail.com adresine mail olarak gondermeniz gerekmektedir..
    Saygi ve Sevgilerimizle..
  14. Enver Çığşar İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    5343
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TOROS OSGB
    İstanbul için yeni bir sayfa açılmalı bence iyi çalışmalar
  15. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Talha Bey duyuruyu müsait bir Zamanda yenileyecektir.müsait zamanda ben yada Talha Bey konuyu açarız.
  16. Enver Çığşar İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    5343
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TOROS OSGB
    Teşekkürler iyi çalışmalar
  17. oezguel oezguel İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ben ırca onaylı baş denetçi eğitimi aldım başka bir büyük belgelendirme firmasından, hatta başka alanlar da oldu
    ama gel gelelim staja
    sözde staj yeri ayarlayacaklar, 1,5 yıl oldu
    ağzımda tüy bitti
    nerdeyse her ay soruyorum, ama yok
    aldığım belge cope gidecek
  18. savas07 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    paylaşımınız için çok teşekkür ederim..Ben aylardır bunu anlatmaya çalışıyorum burada,ama anlayan çok az..Kim ve ne olduğu belli olmayan,Online Eğitim vaad eden,bizim eğitimimiz ucuz diyen firmalardan aldığınız zaman bu ve buna benzer bir çok sıkıntılar yaşıyorsunuz ve yaşamaya Devamda edeceksiniz...
  19. mustafa bahar İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    67351
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    savaş bey yeni bir eğitim takviminiz var mı? istanbul için soruyorum
  20. mustafa bahar İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    67351
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    size cepten msj atasım var :) olur mu? izin almadan rahatsız etmeyim..