1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Oğuzhan güvenlik ağı konsolu / güvenlikli iskele

Konusu 'Firmalar ve Tanıtım Alanı' forumundadır ve ayhan uğur tarafından 27 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

 1. ayhan uğur İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge
  1987 den beri İskele ve Kalıp Sektöründe !

  OĞUZHAN İSKELE; Burdur ili Bucak ilçesinde 1987 yılında kurulmuştur ve ülke ekonomisinde lokomotif görevi inşaat sektörümüze,1987 yılından bugüne kalite, hız ve ekonomi sağlayan çözümler sunmaktadır.

  Fabrikamız 22.000 m² açık, 8.650 m² kapalı alan üzerine kurulmuştur.

  oğuzhan-KÜÇÜK--logo2.jpg

  Geleneksel inşaat teknolojisi ile uyumlu her türlü çelik yapı kalıpları, Endüstriyel Kalıp Sistemleri, Teleskobik Dikme Sistemleri, Dış Cephe Güvenlikli İskele Sistemleri, Kalıp Altı İskele Sistemleri, Güvenlik Ağı Konsol sistemleri ile OĞUZHAN İSKELE Türkiye’nin her ilinde ve ihracat yaptığı İngiltere, Gürcistan, KKTC, Irak, Libya ve Türki Cumhuriyetlerde teknoloji avantajlarını hayata geçiriyor.

  Ayrıntılı bilgi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz; www.oguzhaniskele.com