1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Ocak 2014 sonrası risk değerlendirme çalışmalarının yapılması ile ilgili son durum

Konusu 'İşletme Kontrolü ve Denetimler' forumundadır ve mahmut.. tarafından 14 Ocak 2014 başlatılmıştır.

 1. Orkun Dalyan İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  118515
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Enerji Sektörü
  Kusura bakmayın ama demeden edemeyeceğim. 1-) B sınıfı iş yeri yoktur. Tehlikeli sınıfa giren iş yeri vardır. 2-) 1.1.2014 tarihinde zorunlu olan şey uzman ve hekimdir. 3-) Bu sene denetleme senesi değil öğretme senesi !!!
 2. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

  • Forum Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  41670
  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Firma / Kurum:
  :::::::::
  Peki Erkan bey şöyle olsa nasıl oluyor?
  Şimdi Tehlikeli veya çok tehlikeli bir işyerinde zaten yasal zorunluluktan tanımlanmış birkaç A ve B sınıfı uzmanımız var. Şirket bunlara yardımcı olması için 2-3 tane de C sınıfı uzman alıyor. Dolayısı ile şirket zaten A ve B Sınıfı uzman bulundurduğu için C nin de girişi yapılıyor ve C sınıfı uzman da bu tehlikeli veya çok tehlikeli sınıfta çalışabiliyor. Bu durumda o çalıştığı şirkete R.D. yapabilir mi?
 3. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Ekip içinde olabilir..
 4. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman