1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

[Oct 9, 2015] 4.ULUSLARARASI SAFETY&HEALTH FUARI (Yeşilköy, İstanbul)

Konusu 'Diğer Etkinlikler' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 2 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

4.ULUSLARARASI SAFETY&HEALTH FUARI
Başlangıç Tarihi: Oct 9, 2015 08:00 PM
Bitiş Tarihi: Oct 10, 2015 02:00 AM
Saat Dilimi: Europe/London +01:00 BST

Yer:
İstanbul Fuar Merkezi-Expo center
İstanbul Fuar Merkezi-Expo center
Yeşilköy, İstanbul 34149

Gönderen: Erkan Dündar

Etkinlik Katılımcı Sayısı: 0
You can not RSVP for this event...

This event has already begun, or has already passed; RSVP has been since closed.
 1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  750x185-safety-tr-İSGFORUM.NET (1).gif
  [​IMG]
  [​IMG]

  Online Davetiye İçin Tıkla
  Değerli Ziyaretçimiz,
  Online Davetiye formu davetiye yerine geçerlidir: formu doldurduktan sonra ekranınızda göreceğiniz numarayı kaydederek fuarımızı ücretsiz ziyaret edebileceksiniz.
  • Lütfen ihtiyaç halinde size ulaşabilmemiz için formu eksiksiz doldurunuz.
  • Fuarı ziyaret edecek her kişiye ayrı form doldurunuz.
  • Her formdan sonra yeni form doldurmak için 30 saniye beklemenizi rica ediyoruz.
  Fuarımızda görüşmek dileklerimizle.
  MARMARA FUARCILIK HAKKINDA
  1999 yılında kurulmuş olan Marmara Tanıtım Fuarcılık, Türkiye'de "Uluslararası İhtisas Fuarları" düzenlemektedir. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından onaylanmış olan Yurtiçinde Fuar Düzenleme Yetki Belgesi sahibidir.

  Marmara Fuarcılık, düzenlediği fuarların tamamını yurtiçinde uluslararası sektörel fuar kapsamında düzenlemekte, bu amaçla çalışmalarını tüm dünyayı kapsayacak şekilde yapmaktadır. Bu çalışmalar esnasında, sektörlerin gelişmesi, uluslararası iletişimin artması ve işbirliklerinin gelişmesi amacıyla bilgi birikimini sektör ile paylaşmaktadır.

  Marmara Fuarcılık, fuarını düzenlediği sektörlerle ilgili uluslararası özellikte yayınlar da hazırlamaktadır. Sektörle ilgili yayınlar, sektörü bilgilendirici, sektördeki ürünlerle ilgili dünyadaki yeni teknolojilerin anlatıldığı, farklı uygulamaların paylaşıldığı, sektörün her kesimine eşit mesafede duran özellikte hazırlanmaktadır.

  FUARLARIMIZ
  Marmara Fuarcılık, kurulduğu günden itibaren ISAF’ı düzenlemektedir. İlk olarak 2000 yılında Ankara’da düzenlenen ISAF, 2007 yılından itibaren İstanbul’da da düzenlenmiştir. 2007-2009 yılları arasında yıl içinde 2 kez düzenlenen ISAF, Ankara’da 10 kez, İstanbul’da 8 kez olmak üzere toplamda 18 kez düzenlenmiştir. 18-21 Eylül 2014 tarihlerinde 18.kez düzenlenmiş olan ISAF, 2015 yılında;
  • ISAF SECURITY FUARI - 19. Uluslararası Güvenlik ve RFID Fuarı
  • ISAF IT SECURITY FUARI - 4. Uluslararası Bilgi ve Ağ Güvenliği Fuarı
  • ISAF SMART HOME FUARI - 4. Uluslararası Akıllı Binalar ve Bina Otomasyonu Fuarı
  olmak üzere 3 fuarı kapsayacak şekilde düzenlendi.
  ISAF’ın ilk yılında düzenlediğimiz Yangın, Acil Durum, Arama Kurtarma Fuarı’nı ve 2012 yılında düzenlemeye başladığımız İş Sağlığı ve Güvenliği Fuarı’nı 2015 yılından itibaren ISAF’ın diğer başlıklarından ayırarak;

  olarak diğerlerinden ayrı olacak şekilde yeniden yapılandırdık.

  2007 yılında İstanbul’da düzenlenmeye başlanan LED Fuarı, 2007-2008 yıllarında aynı yıl içinde İstanbul ve Ankara’da düzenlendi. 2 kez Ankara ve 7 kez de İstanbul olmak üzere 9 kez düzenlenmiş olan LED Fuarı, 2011 yılından itibarenLed&Led Aydınlatma Fuarı adıyla düzenlenmektedir.

  2012 yılında düzenlenmeye başlanan ELEX Fuarı (4. Uluslararası Elektrik Malzemeleri ve Ekipmanları, Elektrik İletimi Ve Dağıtımı Fuarı) ve ELECTRONIST Fuarı (4. Uluslararası Elektronik Yan Sanayi, Komponent, Gömülü Sistemler ve Güç Kaynakları Fuarı) Türkiye’de bu kapsamda düzenlenen ilk fuarlar olma özelliğine sahiptir.

  Tesisat, Bina/Tesis Girişi ve İç Tesisat olmak üzere 3 ana bölüm olarak projelendirdiğimiz ELEX Fuarı (4. Uluslararası Elektrik Malzemeleri Ve Ekipmanları, Elektrik İletimi Ve Dağıtımı Fuarı), 2014 itibari ile elektriğin üretildiği noktadan başlayarak, binalarımızın içinde kullandığımız elektrik tesisatına kadar tüm malzemeleri kapsıyor.

  YAYINLARIMIZ
  Fuarların sektöre sağladığı faydaları pekiştirmek amacıyla, yapılan çalışmalar esnasında elde edilen bilgilerin paylaşılması gerektiğine inanan Marmara Fuarcılık, sektörel yayınlar hazırlamakta ve bu yayınları sektörün hizmetine sunmaktadır.

  2001-2009 yılları arasında EEG KATALOĞU adıyla yayınladığı Elektrik, Elektronik, Güvenlik, Yangın, Otomasyon sektörlerini kapsayan sektörel kataloğun dışında 2006 yılından itibaren Sektörel Sürekli Yayınlar konusunda çalışmalarını başlattı.

  2007 yılından itibaren dünyanın en büyük ve en yaygın Güvenlik Yayını olan a&s International'in Türkiye'de yayınlanması ile ilgili hakları edinmiş ve 2007 yılı sonbaharından itibaren Türkiye'nin tek %100 Güvenlik sektörünü kapsayan a&s Türkiye dergisini yayınlamaya başlamıştır. a&s Türkiye bugün itibarı ile sektörün hemen her kesimi tarafından ciddiyetle takip edilmektedir. 2015 yılından itibaren Türkçe-İngilizce hazırlanan a&s Türkiye güvenlik sektörüne yön vermeye devam etmektedir.

  8 yıldır düzenlenmekte olan Led&Led Aydınlatma Fuarı ile ilgili yürütülen uluslararası çalışmalar, uluslararası bağlantılar, sektörle yakın ilişkiden kaynaklı bilgi zenginliğini LED ürünler ile ilgili her kesim ile paylaşmak amacıyla Led&Lighting magazine hayata geçirilmiştir. İlk sayısından itibaren sektör tarafından büyük memnuniyetle karşılanan Led&Lighting Magazine, Türkçe-İngilizce hazırlanmakta ve uluslararası fuarlarda da dağıtımı yapılmaktadır.

  2013 Eylül ayında yayın hayatına başlayan SAFETY&HEALTH Dergisi, iş sağlığı ve güvenliği sektöründe sağlam ve güvenilir bir kaynak olma amacını taşıyor. İki ayda bir çıkacak olan SAFETY&HEALTH, iş sağlığı ve güvenliği kapsamındaki güncel gelişmeleri inceleyerek sektöre dair merak edilen ve bilinmeyenleri paylaşıyor. Bu anlamda ülkemizde henüz yeterli bilinç düzeyinin oluşmadığı iş sağlığı ve güvenliği sektörüne ihtiyaç duyulan ivme ve desteği sağlamayı amaçlıyoruz.
  Marmara Fuarcılık hakkında daha detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

  [​IMG]
  4.ULUSLARARASI SAFETY&HEALTH FUARI İÇİN HEYECAN DORUKTA!

  Türkiye’de İş Sağlığı ve Güvenliği sektörünün tek uluslararası fuarı olan Safety&Health Fuarı, bu yıl 10-13 Eylül tarihlerinde yeniden ziyaretçileriyle buluşmaya hazırlanıyor. Bu yıl da önceki yıllarda olduğu gibi İstanbul Fuar Merkezi’nde 10-13 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek olan Safety&Health Fuarı, 4. kez sektörün buluşma noktası olacak. Daha önceki yıllarda ISAF başlığı altında yer alan ve ISAF Security, ISAF Smart Home ve ISAF IT Security Fuarları ile eş zamanlı düzenlenen Safety&Health Fuarı, 2015 yılı itibari ile kendi konsepti ile katılımcılarını karşılayacak. Fire&Rescue Fuarı ile eş zamanlı olarak 2015 yılında 10-13 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek olan Safety&Health Fuarı, bu yıl da sektör ilgililerini bir araya getirmeyi hedefliyor. Kapsadığı alan göz önüne alındığında her sektörü ayrı ayrı ilgilendirdiği için sektör profesyonelleri haricinde birçok farklı sektörün de temsilcilerinin ilgi gösterdiği Safety&Health Fuarı, bu yıl da çok yoğun bir ziyaretçi kitlesi hedefliyor.

  4 yıldan bu yana, düzenlendiği her sene hem katılımcı hem de ziyaretçi sayısında artış gözlemlenen Safety&Health Fuarı, en son 2014 yılında katılım oranında yakalamış olduğu %50’lik ve 2015 yılı için beklenen %100’lük büyüme, hem fuarın hem de iş sağlığı ve güvenliği sektörünün ne denli büyüdüğünü gözler önüne seriyor.

  2015 için tanıtım çalışmaları tam gaz devam ediyor

  Safety&Health Fuarı’nın organizatör firması olan Marmara Fuarcılık, 2015 yılı için ziyaretçi sayısını artırma adına yoğun bir tanıtım çalışması faaliyetlerinde bulunuyor. Sektörün en önemli yurtiçi yayınları olan Cemen Türk Dergisi, Yeni Organize Dergisi, Yangın Güvenlik Dergisi ve Mimar ve Mühendislik Dergisi’nde toplamda 12 sayıda İSAF SHF Fuarı’nın ilanlarının yayınlanması için anlaşma sağlandı. Ayrıca, Fuar ile ilgili Cemen Türk Dergisi, Yeni Organize Dergisi ve Elektrik Perpa Dergisi’nde toplam 14 bin insert yapılması için anlaşmaya varıldı. Bunun dışında Safety&Health Fuarı ile ilgili sektörleri kapsayan 62 basılı ve internet yayınında fuarın basın bültenleri düzenli olarak gönderiliyor. Öte yandan 23’ü yabancı, toplam 34 yayın, dernek, oda, vakıf ya da kamu kurumları üyelerine fuar ile alakalı mailing yapılıyor daha geniş kesimlere fuar tanıtımları yapılmakta ve yapılan mail gönderimleri ile daha fazla ziyaretçi ve katılımcıya ulaşım hedefleniyor.

  Fuarın tanıtımı için ilgili web sitelerinde Safety&Health Fuarı ilgili sektörlere ait internet sitelerinde ve genel ziyaret edilen internet sitelerinde Safety&Health reklam bandı yayınlanacak. Bu siteleri ziyaret edenler, fuar hakkında bilgi sahibi olurken ücretsiz online davetiyelere de ulaşıp, diledikleri miktarda ücretsiz davetiye edinebilecekler. Ayrıca Fuar kapsamında anlaşma yapılan web sitelerine, fuar ile ilgili basın bültenleri her ay düzenli olarak gönderiliyor. 30’un üstünde web sitesi her ay düzenli olarak Safety&Health Fuarı ile alakalı basın bültenlerine ulaşması sağlanıyor.

  Bu çalışmalar sadece basılı ve görsel medyayla sınırlı değil. Fuarla ilgili tüm Kamu Kurum ve Kuruluşu ile yazışmalar ve görüşmeler yapılıyor ve yapılmaya devam ediliyor, fuarların kurum personeline ve ilgili kurumlara duyurulması talep ediliyor.

  Bunun dışında fuarın açılış günü yaklaştıkça yazılı ve görsel medyada Safety&Health Fuarı ile ilgili reklam çalışmaları yoğunlaşmaya devam edecek.

  Diğer bir yandan, Marmara Tanıtım Fuarcılık yetkilileri sektörle ilgili dünyadaki tüm önemli fuarları ziyaret ediyor ve fuarların tanıtım çalışmalarını yapıyor. Bu fuarların bazılarında sadece katılımcı standlarına yönelik çalışma yapılırken, bazılarında fuar ziyaretçilerine ulaşmak amacıyla stand alanı edinilerek, katılımcı şeklinde tanıtımlar yapılmaktadır. Katılımcı olarak yer aldıkları fuarlarda stand alanlarını ziyaret eden ilgili ziyaretçilere bilgi vermekte ve yine fuarın katılımcısı olan her firmaya da bilgiler ulaştırılmaktadırlar.

  Türkiye’nin İş Sağlığı ve Güvenliği alanındaki tek fuarı olan 4. Uluslararası Safety&Health Fuarı’nı ve Yangın, Acil Durum, Arama-Kurtarma alanlarındaki tek fuarı olan 19. Uluslararası Fire&Rescue Fuarı’nı10–13 Eylül 2015 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde Hall 9 ve Hall 10’da gerçekleştiriyoruz.

  ISAF’ın ilk yılından itibaren güvenlik bölümü ile birlikte Yangın, Acil Durum, Arama Kurtarma Fuarı’nı ve 2012 yılında düzenlemeye başladığımız İş Sağlığı ve Güvenliği Fuarı’nı 2015 yılından itibaren ISAF’ın diğer başlıklarından ayırarak;

  • Fire&Rescue Fuarı (19. Uluslararası Yangın, Acil Durum, Arama-Kurtarma Fuarı)
  • Safety&Health Fuarı (4. Uluslararası İş Güvenliği ve İş Sağlığı Fuarı)
  olarak ayrı haftada diğerlerinden farklı olacak şekilde yeniden yapılandırdık.

  İki etkinliğin de ana temasının “can ve mal güvenliği” olması nedeniyle “Korun, Güvende Hisset“sloganını kullandığımız fuarlarımızın bu yapısı ile ilk gününden itibaren sektördeki ticaretin merkezi ve bilginin kaynağı olmasını hedefliyoruz.

  2014 ve öncesi yıllarda katılım talebinde bulunup yer sunamadığımız sektör firmalarına yer sunabilmek ve ISAF’ın yarattığı ticaret hacminden faydalanmalarını sağlayabilmek bu yeni yapılandırma kararımızda önemli bir etken olmuştur. ISAF’ın 2 ayrı bölüme ayrılması sonucunda artan alan kapasitesi ile birçok yeni firma fuarımızda yer bulabilecek, yerini büyütüp daha geniş alanda daha kapsamlı sergileme yapmak isteyen firmalar da yer bulabileceklerdir.

  Gelişmiş ülkelerde en önemli meslek gruplarından olan Yangın, Arama Kurtarma ve Acil Durum ile ilgili yurtiçinde düzenlenen tek fuar olan Fire&Rescue Fuarı’nı sektöre daha fazla değer katması, sektörün pozitif gelişmesine katkıda bulunması ve sektörü ülkemizde de önemli bir pozisyona getirmesi için planladık. Safety&Health Fuarı’nı ise, 2012 yılında hayata geçen 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği yasası sonucunda sektörde oluşan değişimin doğru bir gelişime yönelik olmasını ve sektörün büyümesine katkı sağlaması için yaptık.

  Safety&Health Fuarı’mızın ilk yılından itibaren Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’mız, sektör dernekleri, üniversiteler, akademisyenler ve sektör profesyonelleri ile işbirliği içinde düzenlediğimiz etkinliklerimizde yeni yasanın anlatıldığı, bilgi paylaşımlarının yapıldığı sektörün can damarı olan konular işlendi. 2015 yılından itibaren planladığımız etkinliklerimizde daha detaylı konular hakkında paylaşımlarda bulunulması için çalışmalar yapmaktayız. Fire&Rescue Fuarı’mızda geçmiş yıllarda ISAF kapsamında düzenlediğimiz etkinliklerimizin daha ötesinde sektörü gerçekten bilgilendiren ve gelişmesine katkıda bulunan etkinlikleri programa katacağız.

  Sektörde kazandığımız deneyim ile birlikte, ilişkiler ve bilgi kaynağımızın yardımıyla, çok kısa sürede sadece Türkiye’nin değil, bulunduğu bölgenin de en büyüğü olacak olan fuarlarımız Yangın, Arama-Kurtarma, Acil Durum ile İş Sağlığı ve Güvenliği sektörlerini bu coğrafyada bir araya getirecektir.

  Yurtiçi ve yurt dışından Yangın, Arama-Kurtarma, Acil Durum ile İş Sağlığı ve Güvenliği sektörlerinin ana ilgililerinin davet edileceği bu önemli fuarlarımızda sizleri ve firmanızı da katılımcı olarak aramızda yer almaya davet ediyoruz.

  Safety&Health

  Büyüyen İş Sağlığı ve İş Güvenliği Sektörü!..Büyüyen Pazar!..Sektörün gerçek kimliğini bulduğu “Büyüyen Fuar”!..

  Sektörün Yurtiçindeki Değişim ve Gelişimi Her Parçası ile Uluslararası Safety&Health Fuarı’nda!

  İş Sağlığı ve Güvenliği alanında faaliyet gösteren sektör firmasından kullanıcısına, akademisyeninden öğrencisine, işvereninden çalışanına, kamu görevlisinden araştırmacıya, özetle İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili her kesim tarafından sektörün tek fuarı ve hatta tek buluşma noktası olarak kabul görenUluslararası Safety&Health Fuarı’nı 4. kez gerçekleştirmeye hazırlanıyoruz.

  2012 yılında düzenlemeye başladığımız ve bugün Türkiye’nin sektördeki tartışılmaz fuarı olanSafety&Health Fuarı’ndaki büyüme oranları her yıl yüksek rakamlarda gerçekleşti. Bu büyüme oranları bize fuarımızı daha büyük alanlarda düzenleme ihtiyacını doğurdu.

  Sektörü daha büyük bir alanda bir araya getirmek ve daha geniş bir katılım sağlamak amacıyla, 3 yıldır ISAF çatısı altında düzenlediğimiz fuarımızı 2015 yılından itibaren ayrı fuar olarak düzenleyecek şekilde planladık.

  Yasanın yayınlanmasını takiben oluşan büyüme potansiyelinden faydalanmak amacıyla düzenlenen irili ufaklı etkinliklerden farklı olarak, henüz İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili yasa ortada yokken planladığımız ve düzenlemeye başladığımız fuarımız yasa ile birlikte daha büyük bir ivme yakaladı. Fuarlarını düzenlediğimiz sektörlerde kaliteyi yükseltmek, bilgi paylaşımını arttırmak ve farklı kesimleri bir araya getirmek olan misyonumuz ile fuarımızı düzenledik. Bu misyon doğrultusunda yaptığımız çalışmalar neticesinde sektörün buluşma merkezi haline getirdiğimiz fuarımızın, ülkemizin bulunduğu bölgeden tüm ilgililerin takip ettiği uluslararası bir fuar olması için de çalışmalarımızı yoğunlaştırıyoruz.

  Bir fuarın sektöre ve topluma pozitif etkisinin birebir gözlemlenmesi açısından dünyada örnek gösterilebilecek nadir organizasyonlardan birisi olan Safety&Health Fuarı, bugün için tüm sektör ve sektöre girmek isteyen, bilgi almak isteyen herkesin ajandasında kesinlikle takip edilmesi gerekli etkinlikler listesinin birinci sırasında yer almaktadır.

  2015 Uluslararası Safety&Health Fuarı’nda yurt içi ve yurt dışından daha yoğun bir ziyaretçi tarafından takip edilmesi için çalışmalar yapmaktayız. Fuarımızın yeni yüzü ile daha prestijli bir fuar haline gelmesinin en önemli etkisinin fuar ziyaretçilerimizde yaşanacağını beklemekteyiz.
  Safety&Health – Sergilenecek Ürün ve Hizmet Grupları
  • Kişisel Koruyucu Donanımlar
  • Baş, Göz Ve Yüz Koruyucular
  • Solunum Yolları Koruyucular
  • Gürültü Engelleyici Ve Koruyucu Ekipmanlar
  • El, Ayak Ve Gövde Koruyucular
  • Yüksekte Çalışma Ekipmanları
  • Düşme Önleyici Ekipmanlar
  • Kaldırma, İndirme Ve İskele Ekipmanları
  • İş Elbiseleri Ve İş Kıyafetleri
  • İş Sağlığı ve İş Güvenliği Malzemeleri
  • Çevre ve İş Hijyeni Hizmet ve Ekipmanları
  • Çevre Kontrol Ve Koruma Malzemeleri
  • Ölçme Ve Kontrol Ekipmanları
  • Hijyen Ve Sınai Temizlik Malzemeleri
  • Test Ve Analiz Laboratuvarları
  • Acil Durum Müdahale Malzemeleri
  • İlk Yardım Malzemeleri
  • Yönlendirme ve İkaz Tabelaları
  • İş Sağlığı ve İş Güvenliği Hizmetleri
  • Ortak Sağlık Ve Güvenlik Birimleri
  • Toplum Sağlığı Merkezleri
  • Eğitim Merkezleri, Üniversite Ve Akademiler
  • Danışmanlık Firmaları
  • Risk Analizi Firmaları
  • İşyeri Ergonomisi Firmaları
  • Endüstriyel Ortamlarda İşyeri Ergonomisi
  • Ofis Ortamında İşyeri Ergonomisi
  • Sigorta Firmaları
  • İlgili Kurum, Dernek, Oda ve Birlikler
  Safety&Health – Ziyaretçi Profili
  Meslek ve Görev

  • İş Güvenliği Uzmanları, Yöneticileri
  • İş Sağlığı Uzmanları, Yöneticileri
  • İş Sağlığı ve Güvenliği Danışmanları
  • Mühendisler, Teknikerler, Teknisyenler
  • Fabrika, Atölye, Üretim Yöneticileri
  • Kamu Kurum ve Kuruluş Yöneticileri
  • İş Sağlığı ve Güvenliğinde Karar Vericiler
  • İş Müfettişler, Denetleyiciler
  • İş Sahipleri ve Yöneticileri
  • İnsan Kaynakları Yöneticileri
  • Sağlık Yöneticileri ve Mensupları
  • Mimarlar, Ofis ve Bina tasarımcıları
  • Yapı Firmaları, Yapı Denetim Firmaları
  Sektör
  • Üretim ve Montaj
  • Tarım, Ormancılık, Madencilik, Kağıt
  • Yapı ve İnşaat
  • Kimya ve Petrokimya
  • Petrol ve Gaz
  • Metal ve Ağaç İşleme
  • Gemi İnşa, Tersaneler
  • Ulaşım
  • Depolama ve Dağıtım
  • Medikal ve Sağlık
  • İlaç, Kozmetik
  • Elektrik, Elektronik ve Telekomünikasyon
  • Ağırlama, Yiyecek-İçecek Servisleri
  • Plastik, Kauçuk
  • Banka ve Finans
  Ulaşım

  Araç ile; İstanbul Dünya Ticaret Merkezi (İDTM)’nde yer alan 9.-10. ve 11. hollere, aracınız ile Atatürk Havalimanı’na giden yolu takip ederek ulaşabilirsiniz. Araç otoparkı ücretsizdir.

  Metrobüs ile Ulaşım; Şirinevler metrobüs durağından, Aksaray – Havalimanı metro hattına aktarma yaparak İDTM durağında inebilirsiniz.

  Metro ile Ulaşım; Aksaray – Havalimanı metro hattını kullanarak İDTM durağında inebilirsiniz.

  Atatürk Havaalanı’ndan Ulaşım; Havaalanından gelecek ziyaretçilerimiz, havaalanı metro durağından bir sonraki durak olan İDTM metro durağında inebilir ya da taksi kullanabilir. (Taksi ile 5 dk mesafededir.)

  İstanbul Fuar Merkezi
  Adres : Atatürk Havalimanı Karşısı, 34149
  Yeşilköy, İstanbul

  [​IMG]
  GENEL ÖZELLİKLER

  Kapalı ve açık alan sergi alanları,
  Son teknoloji ile oluşturulmuş teknik altyapı,
  Ulaşım kolaylığı,
  Şehir merkezine yakınlık.
  Kara ve hava ile son derece kolay ulaşım,
  MESAFELERHavaalanı 5 dk.
  Otogar 20 dk.
  Şehir Merkezi 30 dk.
  Tel: +90 212 465 03 00 (pbx) Fax: +90 212 465 03 04
  web: www.wtcistanbul.net
  e-mail: info@wtcistanbul.net

  Star Alliance üyesi Seçkin Havayolu Şirketleri Marmara Fuarcılık Katılımcılarına % 20’ye varan İndirim Avantajı Sunuyor
  [​IMG]

  Marmara Tanıtım Fuarcılık ISAF, ISAF SHF, ELEX, ELECTRONIST, Led&Led Lighting Fuarlarında geçerli olmak üzere katılımcılarına ve ziyaretçilerine Star Alliance Convention Plus Hesabından katılım kodunu girdiklerinde indirimli bilet avantajı sunuyor. StarAlliance Convention Plus hesabına giriş yapmak için lütfen aşağıdaki adımları takip ediniz. Star Alliance Conventions Plus Online Booking sayfasını ziyaret ediniz.

  Delegates Login sekmesinin altındaki Convention Plus bölmesine TK42S15 kodunu giriniz.

  Online rezervasyon sekmesi başka bir pencerede açılacaktır, buradan işleminizi yapabilirsiniz.

  Star Alliance üyelerinin yer aldığı hava yolu şirketlerinden alacağınız biletlerde, sizinle gelecek bir kişiyle birlikte %20’ye kadar indirim imkanı sunuluyor. İndirim miktarı hava yolu şirketine, yolculuk ücretine ve seçtiğiniz uçuş sınıfına göre değişiyor. Fuarlarımız için kullanılacak olan havayolu şirketleri: Aegean Airlines, Air Canada, EVA Airways, Air China, Ethiopian Airlines, Adria Airways, Lufthansa, LOT Polish Airlines SWISS International Air Lines, EgyptAir, ANA, Air New Zealand, Austrian Airlines, Croatia Airlines, Asiana Airlines, South African Airways, Scandinavian Airlines, Brussels Airlines, Singapore Airlines, THAI, Turkish Airlines, TAP Portugal, United’dır. İndirimler dünya turu, genç ve yaşlılarda yapılan ücretlendirmeler gibi durumları kapsamıyor. Japonya ve Yeni Zelanda’daki özel fiyat tarifeleri ya da indirimlerden faydalanmak isterseniz, bu ülkelerin kendi havayolu ağındaki firmalarından faydalanmanız gerekebiliyor. Bu ülkelerdeki rezervasyonla ilgili bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için lütfen buraya tıklayınız ve etkinlik kodunuz olan TK42S15 kodunu giriniz.

  Listedeki hava yolu şirketlerinden birini seçiniz.

  Yetkili rezervasyon personelini arayınız ve etkinlik kodunuz olan TK42S15’ü özel biletinizi talep ederken belirtiniz.
  http://www.isafshf.com/
 2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Safety&Fire Konferansı
  İş sağlığı ve iş güvenliği, yangın, arama kurtarma ve acil durum sektörlerini bir araya getiren tek etkinlik olan Safety&Fire Konferansı, 10-13 Eylül 2015 tarihlerinde, 4. kez gerçekleşiyor.
  [​IMG]
  Safety&Fire Konferansı, geçtiğimiz 3 yıl boyunca Security&Safety Konferansı adı altında düzenlenmiştir. 2015 yılında ISAF ile ilgili yapılan yeni projelendirme neticesinde Safety&Health ve Fire&Rescue Fuar’larının ayrı zamanlarda düzenlenmek üzere ISAF’tan ayrılması ile Security&Safety Konferansı’da yeniden yapılandırılmış, sadece Safety&Fire Konferansı olarak planlanmıştır.
  [​IMG]
  İstanbul Fuar Merkezi’nde ISAF SHF ile birlikte (Hall 9-10) düzenlenecek olan Safety&Fire Konferansı’nın Safety bölümündeki konu başlıkları;
  • Güvenli İskele
  • 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu
  • Kişisel Koruyucu Donanımlar
  • Ölçüm Laboratuvarları (Tozlu Ortamlarda Risk Analizi)
  Fire bölümündeki konu başlıkları ise;

  • Dünyada İtfaiyeci ve İtfaiye Yöneticilerinin Eğitimi
  • Dünyada İtfaiyenin Organizasyon Yapısı ve Gönüllü İtfaiyecilik
  • Dünyada itfaiye Teşkilatının Görev, Yetki ve Sorumluluk Alanları
  • Olay Yeri Uygulamaları
  • Dünyada İtfaiye-Sigorta İlişkileri
  olarak belirlenmiştir.

  SEKTÖRÜN GÖZÜ KULAĞI BU KONFERANSTA OLACAK!Safety&Fire Konferansı, sektör ile ilgili tüm kesimleri, sektör firmalarını, kamu kurum ve kuruluşlarını, sektör temsilcilerini, akademisyenleri, sivil toplum kuruluşlarını ve ilgili profesyonelleri bir araya getirerek, bilgi birikimlerinin ve deneyimlerinin paylaşıldığı bir platform oluşturmaktadır.

  İş sağlığı ve iş güvenliği, yangın, arama kurtarma ve acil durum alanlarında, ülkemizin önde gelen isimleri ve ilgili kamu kurumlarının karar verici mevkideki yetkilileri, sektörün güncel ve önemli konularına dikkat çekerek, bu konularla ilgili sunumlar gerçekleştirmektedir. İlgili kesimler, konferansımız kapsamında bir araya gelerek, bilgi alışverişinde bulunmaktadır.

  PANELLERİş sağlığı ve iş güvenliği, yangın, arama kurtarma ve acil durum bağlamında farklı alanlarda tartışılan birçok konu, konferansımız kapsamında düzenlenen, sektörün önemli isimlerinin katıldığı panellerde tartışılmaktadır.

  KAPSAMKonferans, İş sağlığı ve iş güvenliği, yangın, arama kurtarma ve acil durum alanlarındaki gelişmeleri ve mevcut durum değerlendirmelerini kapsamaktadır. Sektörlerin deneyimleri, sorunları, bu sorunlar karşısındaki çözüm önerileri hakkında bilgi alışverişleri konferansta paylaşılacaktır. Konferansın ana konuları; ürünler, hizmetler, eğitimler ve kurumlar olacaktır.

  AMAÇKonferansın esas amacı; sektör firmalarını, sektör çalışanlarını, sektör ilgililerini, İş sağlığı ve iş güvenliği, yangın, arama kurtarma ve acil durum ürün kullanıcılarını, kamu kurum ve kuruluşlarını, sivil toplum kuruluşlarını, ilgili akademisyenleri, ilgili bölümlerde eğitim gören öğrencileri bir araya getirmektir. Sektörlerin tek ortak etkinliği vesilesi ile bir araya gelen tüm kesimlerin, fikir ve önerilerini paylaştıkları bir platform oluşturmayı amaçlamaktayız.

  HEDEF Konferansın ana hedefi, İş sağlığı ve iş güvenliği, yangın, arama kurtarma ve acil durum ürün, hizmet ve çözümleri ile ilgili;


  • Sorunları paylaşmak ve çözümler üretmek
  • Sektörün pozitif yönde gelişmesi yönünde adımlar atmak
  • Sektördeki kalite bilincinin yükselmesini sağlamaktır.
  Sektörün dikkatle takip etmesi gereken bu etkinlikte mutlaka yerinizi alın!

  http://www.shfkonferans.com/
 3. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  ddd.jpg
  Sektörün Lider Fuarı ISAF SHF Olacak


  ISAF SHF, Yangın, Acil Durum, Arama-Kurtarma alanlarındaki tek fuarı olan 19. Uluslararası Fire&Rescue Fuarı ve İş Sağlığı ve İş Güvenliği alanındaki tek fuarı olan 4. Uluslararası Safety&Health Fuarı olarak 10–13 Eylül 2015tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde 9. ve 10. hollerde gerçekleşmeye hazırlanıyor.


  Bu yıl kendi hollerinde ve ISAF’tan ayrı bir haftada düzenlenecek olan ISAF SHF, bu düzenleme ile katılımcılarına önceki yıllara oranla daha fazla yer sunmaktadır. Ulusal ve uluslararası pek çok önemli firmanın boy göstereceği ISAF SHF, sektörün lider fuarı olmaya hazırlanıyor.  Katılımcıların Gösterdiği Yoğun İlgi, ISAF SHF’ye Güvenin İşareti

  Fuara 2 ay kala ISAF SHF’ye katılımlar hızla sürüyor. Pek çok önemli firmanın katılımı ile ciddi bir doluluk oranı yakalayan ISAF SHF, eski ve yeni katılımcılarıyla büyük bir sinerji oluşturuyor. Katılımların devam etmesi ile 9. ve 10. holler dolmaya başladı.

  Fuar süresince ürün ve hizmetlerini sektör ilgilileri ile buluşturmaya hazırlanan katılımcılar ISAF SHF’ye katılımın heyecanını yaşıyorlar. Son olarak ÇSGB, General Teknoloji, İleri Savunma, Draeger, Sensonet, Dalgıç Yangın, Global Yangın ISAF SHF’ye katılımlarını gerçekleştirirken, Egerobot, Radix Detam, Brey İş Güvenliği, Perkem İş Güvenliği, Demo Fire, Starline, Nam İş Güvenliği’de ISAF SHF’de ürün ve hizmetlerini fuar ziyaretçileri ile paylaşacak. Bu firmaların yanı sıra pek çok ülke pavilyonlarından da katılımlar sürüyor.

  Bu yıl Safety&Health (4. Uluslararası İş Güvenliği ve İş Sağlığı Fuarı) ve Fire&Rescue (19. Uluslararası Yangın, Acil Durum, Arama-Kurtarma Fuarı) olmak üzere 2 fuarı kapsayacak şekilde düzenlenen ISAF SHF, geçtiğimiz yıllarda katılım gösteren ve yeni katılacak firmalar ile birlikte 9. ve 10. Hollerde ziyaretçilerini ağırlayacak.


  Yangın ve İş Sağlığı Sektörlerinin Kalbi Bu Konferansta Atacak


  İş sağlığı ve iş güvenliği, yangın, arama kurtarma, acil durum sektörlerini bir araya getirerek, en önemli konferanslardan biri haline gelen Safety&Fire Konferansı,ISAF SHF ile eş zamanlı olarak gerçekleşiyor.


  Sektör firmalarını, kamu kurum ve kuruluşlarını, akademisyenleri, sivil toplum kuruluşlarını ve ilgili profesyonelleri bir araya getirecek olan Safety&Fire Konferansı, Safety ve Fire olarak iki ana bölümde düzenlenmektedir. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı desteğiyle zenginleşen konferansın Safety bölümünde, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile Meslek Hastalıkları Hastanesi’nin 4 gün sürecek etkinlikleri gerçekleşecektir.


  Konferansın Safety bölümündeki, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nın konu başlıkları:

  · Güvenli İskele

  · 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu

  · Kişisel Koruyucu Donanımlar

  · Ölçüm Laboratuvarları (Tozlu Ortamlarda Risk Analizi)

  olarak belirlenmiştir.


  Fire bölümünde ise:

  · Yangın Kriminolojisi ve Risk Teorisi

  · Dünyada İtfaiyeciliğin Bugünü ve Geleceği

  · Yangın Sektöründe Üretici Tüketici İlişkilieri (Söndürücüler, Araç ve Ekipmanlar)

  konuları işlenecektir.


  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Meslek Hastalıkları Hastanesi ve itfaiye müdürlerinin katılımları ile büyük ses getirecek olan Safety&Fire Konferansı sektörün kalite bilincini ve gelişimini arttırarak, her kesimden insanın ulaşamadığı bilgilere en kısa sürede ve en verimli şekilde ulaşmalarını sağlayacaktır.

  Bilgi için;

  Pazarlama Departmanı

  Tel: 0212 503 32 32

  marketing@marmarafuar.com.tr


  MARMARA FUARCILIK HAKKINDA

  1999 yılında kurulmuş olan Marmara Tanıtım Fuarcılık, düzenlediği fuarların tamamını yurtiçinde uluslararası sektörel fuar kapsamında düzenlemektedir. Bu bağlamda yapmış olduğu tüm çalışmalar dünya genelinde etkiye sahiptir.


  Marmara Fuarcılık, fuarını düzenlediği sektörlerle ilgili uluslararası özellikte yayınlar da hazırlamaktadır. Sektörle ilgili yayınlar, sektörü bilgilendirici, sektördeki ürünlerle ilgili dünyadaki yeni teknolojilerin anlatıldığı, farklı uygulamaların paylaşıldığı, sektörün her kesimine eşit mesafede duran özellikte hazırlanmaktadır.
 4. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  SHF.2015 - Safety&Health 01. Hakkında.jpg SHF.2015 - Fire&Rescue 01. Hakkında.jpg

  Ekli Dosyalar:

 5. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  [​IMG]
  ISAF SHF SAFETY&HEALTH FUARI FORUMLARLA BİR ARADA
  İş sağlığı ve iş güvenliği ile ilgili tüm sektör ilgililerini buluşturan isgfrm.com, osgbrehberi.com ve isgforum.net tüm üyeleri ile birlikte, Türkiye’nin tek uluslararası İş sağlığı ve iş güvenliği fuarı olan Safety&Health Fuarı’nda olacak.

  Sektör profesyonellerini aynı noktada buluşturarak sektörün gelişimine yardımcı olmak için oluşturulan platformlar; her türlü paylaşımın yapıldığı, tüm sektör profesyonellerinin buluştuğu, bilgilendiği, sektör içindeki sorunların tartışılarak çözümler bulunduğu alanlar olmuşlardır.

  Safety&Health Fuarı olarak, görevlerimizden birinin de sektörü bir araya getirmek olduğunun bilincindeyiz. isgfrm.com, osgbrehberi.com ve isgforum.net üyeleri ile Safety&Health fuarında ve fuarımız esnasındaki etkinliklerimizde bir arada olacağız. Tüm sektör ilgililerini ve profesyonellerini de bekliyoruz.

  http://www.isafshf.com/isaf-shf-safetyhealth-fuari-forumlarla-bir-arada/
 6. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Sevgili isgforum Üyeleri,

  Türkiye’de sektörünün en büyüğü ve tek uluslararası etkinliği olan 4. Safety& Health (İş Güvenliği ve İş Sağlığı Fuarı ), 10-13 Eylül 2015 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi (İFM) Yeşilköy’de alıcıları ile buluşmak için gün sayıyor…

  • Çalışma Sosyal Güvenlik Bakanlığı ve Meslek Hastalıkları Hastanesi’nin katılımcı olarak,

   İş sağlığı ve güvenliği alanında faaliyet gösteren tüm profesyoneller, İSG ve çevre uzmanları, kamu kurumları, bayiler, hizmet verenler, hizmet alanlar ve ürünlerin kullanıcılarının ziyaretçi olarak yer alacağı,
  kısacası sektörün en büyük ticaret hacminin gerçekleşeceği bu fuarda yerinizi almak için son 10 gün...

  Sizi de Türkiye'deki İş Sağlığı ve Güvenliği Sektörü 'nün en geniş ölçekli fuarında yerinizi almaya davet ediyoruz.

  Ekte yerleşim planını bulacağınız fuarımız hakkında daha detaylı bilgi için, www.isafshf.com sitemizi ziyaret edebilir veya aşağıdaki iletişim bilgilerinden bana her zaman ulaşabilirsiniz.
 7. T.Ulus İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Bireysel
  SAFETY BÖLÜMÜ PROGRAMI
  11 Eylül 2015 (Cuma) Kapadokya Salonu
  (Çalışma Sosyal Güvenlik Bakanlığı)

  10:30-10:45 Açılış Konuşmaları
  10:45-11:30 İnşaatlarda Denetim ve İdari Yaptırımlar (ÇSGB/İTK)
  11:30-12:00 Ülkemizde Cephe İskeleleri ile ilgili Mevzuat ve Standartlar (ÇSGB/İSGGM)
  12:00-12:30 Soru Cevap

  12:30-13:30 ÖĞLE YEMEĞİ

  14:15-14:45 Cephe iskelelerini Ürün ve Belgelendirilmesi ile Muayene ve Gözetim (TSE)
  14:45-15:15 Cephe İskele Projesi Ne Zaman Verilir? (ÇŞB)

  15:15-15:30 ARA

  15:30-16:00 Cephe İskelelerinin Kurulum ve Söküm Aşamalarında Güvenli Çalışma Yöntemleri (ÇSGB/İSGGM)
  16:00-16:30 Cephe İskelelerini Kim(ler) Kurmalıdır? (İNTES)
  16:30-17:00 Güvenli Cephe İskelesinin Karşılaştırmalı Maliyet Analizi (ÇSGB/İSGGM)
  17:00-17:30 Soru Cevap

  12 Eylül 2015 (Cumartesi) Kapadokya Salonu
  (Çalışma Sosyal Güvenlik Bakanlığı)

  10:30-11:10 Güvenli Cephe İskelesinin Karşılaştırmalı Maliyet Analizi (İSGGM)

  11:10–11:30 ARA

  11:30-12:10 Kişisel Koruyucu Donanımlar (İSGGM)
  12:10-12:30 Soru Cevap

  12:30-13:30 ÖĞLE YEMEĞİ

  14.00-14:40 Türkiye'de Asbest Sökümü (İSGGM)

  14:40-15:00 ARA

  15:00-15:40 Ölçüm Laboratuvarları / Tozlu Ortamlarda Risk Analizi (İSGGM)
  15:40-16:00 Soru Cevap

  12 Eylül 2015 (Cumartesi) Pamukkale Salonu
  (İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonelleri Derneği - İSAG)


  13:00-13:30 Açılış Konuşması

  13:30-14:10 Makinalarda İş Sağlığı ve Güvenliği Uygulamaları
  Necati İLHAN - Risk-Med Yönetim Kurulu Üyesi-Makina Müh.

  14:10-14:50 İş(Yeri) Hekimi Ne yapar Peki?
  Suat SARP - İşyeri Hekimi

  14:50-15:30 İş Güvenliği Uzmanlarının Hukuki Sorumlulukları
  Namık Kemal ÖZDEMİR - Emekli Baş İş Müfettişi

  15.30-15.40 ARA

  15.40-16.20 İşyerlerinde Sosyal Diyaloğun Önemi
  Coşkun SEFERTAŞ - Türk Telekom İş Güvenliği Uzmanı

  16.20-17.00 İş Güvenliğinde Ekip Çalışması
  Jülide KAHRAMAN - Dönmez Debriyaj İSG Müdürü

  13 Eylül 2015 (Pazar) Pamukkale Salonu
  (İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonelleri Derneği - İSAG)


  13.30-14.10 Proses Güvenliği ve İş Güvenliği İlişkisi
  Serkan KÜÇÜK- Arme Genel Müdür

  14:10-14:50 İş Güvenliği Uzmanlarının Saha Uygulamaları ve İzleyecekleri Yollar
  Kamil Sami EKEMEN-Emekli Baş İş Müfettişi

  14:50-15:30 İş Kazalarından Doğan Ceza Hukuku Problemleri
  Prof.Dr Caner YENİDÜNYA -Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi

  15:30-15:40 ARA

  15.40-16.20 İnşaatlarda İş Güvenliği Uygulamaları
  Beste ARDIÇ-İnşaat Mühendisi

  16.20-17.00 İnşaat Çalışanlarının Eğitimlerinde Dikkat Edilecek Hususlar
  Kezban TÜRKMEN-İSG Eğitmeni

  13 Eylül 2015 (Pazar)
  Kapadokya Salonu
  (Meslek Hastalıkları Hastanesi)

  09:45-10:00 Açılış
  Dr. Selçuk ÇUBUKÇU

  10:00-10:50 İş Sağlığı ve Güvenliğine Genel Bakış ve Güvenlik Kültürü
  Uzm. Dr. Ayşegül AKGÜN
  Silikozis – Pnömokonyazlar Uzm. Dr. Gül DABAK

  11:00-11:50 Mesleki Kas İskelet Hastalıklarında İşe Yerleştirme ve İşten Uzaklaştırma
  Uzm. Dr. Ömer METİN
  Bel Ağrılarından Korunma Uzm. Dr. Selma HALİLOĞLU

  11:50-13:00 ARA


  13:00-13:50 Akciğer Hastalıklarında İşe Yerleştirme ve İşten Uzaklaştırma
  Uzm. Dr. Bahar TÜZÜN
  İş Sağlığı Açısından Tarama Tipi Odyometri- Doğru Teknik, Yorumlama Uzm. Dr. Şule DOKUR

  14:00-14:50 Mesleki Deri Hastalıkları
  Uzm. Dr. Semih GÜDER
  Ağır Metal Toksikasyonları – İzlem ve Yönetimi Uzm. Dr. Şule DOKUR

  15:00-15:50 Tuzak Polinöropati
  Uzm. Dr. Ayşegül ÇUBUK
  Toksik PolinöropatiUzm Dr. Hava TUTKAN

  16:00-16:30 Ortam Ölçümleri, Çalışan Sağlık İzlemi ve Sık Yapılan Hatalar / Ortam Sınır Değerleri Güvenli Mi?
  Dr. Özkan Kaan KARADAĞ


  FIRE BÖLÜMÜ PROGRAMI
  11 Eylül 2015 (Cuma)
  9. Hol Etkinlik Alanı
  (TAYEV)

  10:30-12:30 Dünden Bugüne Tecrübeler Işığında Geleceğin İtfaiyesi
  Moderatör: Sabri YALIN – TAYEV Genel Başkanı/TİB Onursal Başkanı

  • Celil SİPAHİ – Ankara Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı/TİB Genel Başkan Yardımcısı
  • Serdar YÜCEL – İzmir Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı/TİB Genel Başkan Yardımcısı
  • Cevdet İŞBİTİRİCİ – Konya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı/TİB Genel Sekreteri
  • Metin DEMİR – İstanbul Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Eski Müdürü
  • Şerafettin BAYRAKTAR – Türkiye Ormancılar Derneği Bursa Temsilcisi
  12:30-14:00 ARA

  14:00-15:30 Daha Etkin Bir Müdahale İçin Araç Üreticileri ile Kullanıcı İlişkilerinin Önemi
  Moderatör: Metin DEMİR – İstanbul Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Eski Müdürü

  • İbrahim BERBER – AFAD İstanbul Kurtarma Birliği Müdür Vekili
  • Faruk KURUTUZ – Ankara Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Eski Daire Başkanı
  • Ersun BENER – Makine Yüksek Mühendisi/Ankara Çelik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı
  • Ziya AYDEMİR – Bursa Orman Bölge Müdürlüğü Orman Yüksek Mühendisi
  15:30-17:00 Yangın Söndürme Tüplerinin Dolum, Bakım ve Üretimlerinde Etik Kurallar
  Moderatör: Emin PEHLİVAN – Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı

  • Yrd. Doç. Dr. Saadet ALKIŞ – Akdeniz Üni. Teknik Bil. MYO Sivil Savunma ve İtfaiyecilik Programı
  • Ferhat CEMTOSUN – Siper Yangın Yönetim Kurulu Başkanı (Gloria Grubu)
  • Cengiz KUŞKAPAN – BMT Yangın Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı
  17:00-17:15 Kapanış Konuşması
  Feridun BAYRAM – Marmara Fuarcılık A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı/Genel Müdür
 8. Taner Yılmaz Etkinlik Grubu

  • Etkinlik Grubu
  İl Temsilciliği:
  Afyon
  Sertifika Numarası:
  57660
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  fuara giden arkadaşlar yorumunuz nedir?, fuarlar verimli geçiyor mu? İzmir kongre hakkında ne düşünüyorsunuz?