1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Oda başkanimiz kanal b de canli yayina katilacaktir.

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve Ergül Çatalbaş tarafından 19 Ocak 2013 başlatılmıştır.

 1. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

  • Bölüm Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  47072
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  İzmir Büyükşehir Belediyesi
  Oda Başkanımız Mehmet TORUN ve İnşaat Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi Başkanı Cemal GÖKÇE, 22 Ocak 2013 Salı günü saat 21.30‘da Kanal B‘de canlı yayınlanacak olan "Ortak Çözüm" isimli programa katılacak ve "Değiştirilmeye Çalışılan Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği Yasası" ile ilgili görüşleri açıklayacaklardır.
  Programı alttaki linkten izleyebilirsiniz.
  http://www.kanalb.com.tr/canli.php


  TMMOB MADEN MÜHENDİSLERİ ODASI