1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Ofis çalişmalari

Konusu 'İşletme Kontrolü ve Denetimler' forumundadır ve zeynel çelebi tarafından 1 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. zeynel çelebi İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    100805
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Bir konuda bilginizi almak istiyorum. Bir insan kaynakları firmasına risk analizi yapıyorum bu firmanın çalışan sayısı devamlı değişmekte. bir ay 50 kişinin üzerine çıkarken diğer ay sayı 30-40 kişiye düşüyor.

1) bu firma için kurul oluşturmam gereklimi
    2) Ofiste devamlı olarak 4 kişi çalışıyor. diğer tüm çalışanlar resturant, otel vb gibi yerlerde kısmi süreli çalışıyor. ilk yardım, yangın ekiplerini oluştururken nasıl yapmalıyım. tüm çalışanlara mı yoksa sadece ofis çalışanlarına göre hesaplama yapmalıyım.

bunlar dışında dikkat etmem gereken başka bir husus varsa bilgilendirirseniz sevinirim. Teşekkürler...
  2. Alper Güler İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    42722
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Akyurt Belediyesi
    kurul da 50 kişi ve 6 aydan fazla süreli işler için şartı vardır.
  3. Serkan Kala İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    10956
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Ortak Sağlık Güvenlik Birimi/ İş Güvenliği Uzmanı
    Ben öyle durumlar için yine de kurul dosyası oluşturuyorum ve atama yazılarını yazıyorum, sayının 50 den fazla olduğu aylarda kurul toplantısı ayarlıyoruz.
  4. zeynel çelebi İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    100805
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    ekipleri nasıl planlıyorsunuz. geçici işçileri planlarsam devamlı yenilere eğitim vermem gerekir.ofiste devamlı çalışan 4 kişiyemi paylaştırsam