1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Ofis personellerin eğitimi hk.

Konusu 'Sunumlar' forumundadır ve Coşkun CİHAN tarafından 13 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

 1. Coşkun CİHAN İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  113014
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Ceva Lojistik
  Merhaba arkadaşlar;

  Ofis personellerine yönetmeliğe göre anlatmamız gereken eğitim konuları içinde iş ekipmanlarının güvenli kullanımını anlatmalımıyız. Mevzuata göre anlatmalıyız, bazı iş müfettişleri ne alaka niye anlattın diyorlarmış. Bana kalırsada anlamsız geliyor anlatılmamalı. Çalışanlar eğitim konusu alakasız olduğundan sıkılıyor. Sizler nasıl bir yol izliyorsunuz önerileriniz nelerdir. Teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.
 2. Yener Keskin İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  140392
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Yurtiçi Kargo
  Ofislerde de iş ekipmanları var. Fotokopi makinesi, çay kazanları vb. bir çok ekipman olabilir. Ofis çalışanlarına bu ekipmanlar ile ilgili eğitimler verilmelidir. Ofis çalışanına örn. kaynak makinesi kullanımını anlatırsak tabi ki sıkılıp eğitimi gereksiz görecektir.
 3. bim İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Kamu
  ofiste var olan, kullanılan iş ekipmanlarına değinmeniz yeterli olabilir. asansör, araçlar, elektrik tesisatı vb. bunların işyeri ekipmanı olduğunu dikkatinizi çekmek isterim.