1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Ofisler ve çağrı merkezleri için risk değerlendirmesi

Konusu 'Risk Değerlendirmeleri ve Yönetimi' forumundadır ve Fatma Akdağ tarafından 18 Haziran 2013 başlatılmıştır.

 1. Fatma Akdağ İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Merhaba Arkadaşlar;

  Yaptığım bir çalışma taslağını ekliyorum. Daha önce böyle bir çalışma yapmadım. O nedenle yorumlarınız benim için değerlidir.

  Şimdiden teşekkür ederim iyi çalışmalar.

  Ekli Dosyalar:

 2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  lokasyon bölümü gereksiz ve kinney yöntemini kullan..gerçi çeklist yöntemide olurdu...
  --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 18 Haziran 2013 ---
  tehlike tanımların çok güzel ve detaylı olmuş..çalışma sürelerine değinirsen güzel olur 4 saat ve üzeri oturarak bilgisayar başında çalışmakta tehlikelidir mesela..
 3. Fatma Akdağ İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Teşekkür ederim Erkan Bey,

  Şöyle bir bakınca bencede lüsumsuz lokasyon kısmı. İlk çalışmam bu diğer yöntemleri de öğrenmek uygulamak isterim tabiki :)
 4. red45 İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Otopark ve güvenlik sistemi ile ziyaretci giriş çıkış kontrolü eklenebilir. birde hamile çalışanlarla iligili özel maddeler olabilir. Dışarıya görevlendirme ve şirket araçları varsa onlarda eklenmeli. Benim ilk bakışta aklıma gelenler bunlar. genel olarak güzel olmuş diyebilirim=)
 5. Fatma Akdağ İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Teşekkür ederim, dikkate alacağım. Burada kapalı otopark kullanılmıyor ama dışarıda arabaların park etme şekli bile sorun :) Aklıma gelmemişti ne yalan söyleyeyim