1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Ohsas 18001:2007 işçi sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi baş denetçi eğitimi hk.

Konusu 'Eğitim Duyuruları' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 27 Mart 2013 başlatılmıştır.

 1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Merhabalar,
  OHSAS 18001:2007 İşçi Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Baş Denetçi Eğitimi 9-13 Nisan tarihleri arasın da Ankara Bölge Müdürlüğün’ de gerçekleşecektir, Eğitim ile ilgili içerik bilgisi aşağıda yer almaktadır,
  IRCA Uluslararası denetçilerin ilgili standartlara göre uygun şekilde yetiştirilmesinden ve tescillenmesinden sorumlu kuruluştur.
  Verilen eğitim IRCA kayıtlı olup eğitim sonunda IRCA onaylı katılım belgesi ve eğitim sonunda değerlendirmesinde başarılı olanlar için Denetçi sertifikası düzenlenecek olup, belgenin geçerliliği Uluslararası olarak IRCA tarafından sağlanmaktadır.
  Dünyada sistem denetimleri IRCA onaylı denetçiler tarafından yapılmaktadır.
  Eğitim ücretimiz 750TL+KDV şeklindedir.
  İyi Çalışmalar.

  image003.jpg

  Saygılarımla / Best Regards

  SEVCAN KÖSE
  Ankara Bölge Eğitim Sorumlusu
  Ankara Region Training Responsible

  [​IMG]
  ANKARA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
  ALBERK QA TECHNIC LTD
  Cevizlidere Mah., Ceyhun Atıf Kansu Cad., No: 137/3
  Balgat/ Ankara/ TÜRKİYE
  Cep: 0549 772 15 26
  Tel: +90 312 472 44 27 - 37
  Faks: +90 312 472 44 74
  Web: http://www.qatechnic.com
  http://www.egitim-qatechnic.com
 2. Hakan COŞKUN İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  istanbulda ne zaman düzenlenir?nasıl bilgi alabiliriz?
 3. Ayhan Yaşar İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  ACELE c sınıfı iş sagılıgı ve güvenligi uzmanı aranıyor.en az 1 yıl deneyimli ve risk degerlendirmesini yapabilen part time yada tam zamanlı osgb de çalışmak üzere arkadaşlar arıyoruz.

  iletişim bilbileri:

  DR RAUF HOŞKAL

  0532 216 91 63

  İST(anadolu yakası)
 4. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Sayın üyeler,

  4904 kanun numarası ile 05.07.2003 tarihli ve 25159 sayılı resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren Türkiye İş Kurumu Kanunun, aşağıdaki maddelerine göre kurumdan izin alınmadan iş bulmaya aracılık etmenin cezası bulunmaktadır.

  h) (Ek: 15/5/2008-5763/23 md.)Kurumdan izin belgesi almadan iş ve işçi bulmaya aracılık faaliyetinin bir işyerinde veya 9/6/2004 tarihli ve 5187 sayılı Basın Kanununda yazılı araçlarla ya da radyo, televizyon, video, internet, kablolu yayın veya elektronik bilgi iletişim araçları ve benzer yayın araçlarından biri ile işlenmesi halinde bu fiili gerçekleştiren gerçek veya tüzel kişilere onbin Yeni Türk Lirası; fiilin her bir tekrarında yirmibin Yeni Türk Lirası,

  ı)(Ek: 15/5/2008-5763/23 md.) Kurumdan izin belgesi almadan iş ve işçi bulmaya aracılık faaliyeti gösteren kişiler ile Kurumdan izin almadan yurtdışına işçi götürmek isteyen kişilere ait iş ve işçi bulma ilanını, 5187 sayılı Basın Kanununda yazılı araçlarla ya da radyo, televizyon, video, internet, kablolu yayın veya elektronik bilgi iletişim araçları ve benzer yayın araçları ile yayınlayan gerçek ve tüzel kişilere, beşbin Yeni Türk Lirası,  Bu nedenle istemeyerekte olsa iş ilanlarının paylaşımını durdurma kararı aldık. Kurum ile gereken görüşmeleri yaparak izin sürecini ve neler yapılması konusunda çalışmalar yapacağız. Gelişmelerden herkesi haberdar edeceğimizi bilmenizi isteriz.


  Saygılarımızla

  ISGForum.net Yönetimi