1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Ohsas 18001 iş sağliği ve güvenliği baş denetçilik eğitimi

Konusu 'Eğitim Duyuruları' forumundadır ve savas07 tarafından 25 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. ELİF ERDİNC İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Szutest Teknik Kontrol Ve Belg. Hizm. Tic. Ltd. Şti.
    Site yönetimi olarak sizin bu şekilde yönlendirme yapmanız doğru mu. Nedir ki örnek Kurum. Ben yılllardır belgelendirme sektöründe çalışıyorum. Hangi firmanın nasıl bir hizmet sunduğunu çok iyi bilirim. Siz bu sektörün içinde olmadan sadece aldığınız eğitimle diğer eğitimleri nasıl eleştirme imkanı buluyorsunuz bunu anlamış değilim.
  2. ELİF ERDİNC İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Szutest Teknik Kontrol Ve Belg. Hizm. Tic. Ltd. Şti.
    Ayrıca hiç bir eğitim duyurusunda hiç bir zaman eğitmenin ismi yazmaz. Bu tüm belgelendirme firmaları tarafından bu şekilde dedir. Burda eğitime katılacak kişinin ilk sorgulaması gereken şey öncelikle Baş Denetçi Sertifikasının olup olmadığıdır. Bu sebeple ki bu şekilde karalamalar yaparak burada diğer firmalarında önünü kapatmamak gerekir diye düşünüyorum. Biz firma olarak yaklaşık 50 kişilik bir ekip le Türkiye ve dünya çapında hizmet veriyoruz. Ben Çevre Mühendisiyim. C sınıfı İş Güvenliği uzmanıyım ve yıllarca da yönetim sistemleri konusunda çalıştım. Sonra siz çıkıp diğer eğitimleri böyle şöyle yorumu yapıyorsunuz olacak iş değil.Merak ediyorum siz örnek kurumun denetçisi misiniz? O yuzden mi sizin için örnek kurum ?
  3. savas07 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Öncelikle şunu söylemek isterim,biz herhangi bir danışmanlık veya eğitim şirketi değiliz,İçişleri bakanlığı,valilik ve maliye tarafından devamlı suretle denetimde tutulan bir derneğiz..Sadece türkiye de değil,yurt dışı projelerimiz de mevcut..Şu an yine bir bakanlık ile yurt dışı eğitim projemize onay bekliyoruz...Ticari bir kaygımız da mevcut değil...Verilen eğitimler tamamen bilimsel ve konusunda uzman eğitmenler tarafından verilmektedir,IRCA'nın müfettişleri tarafından takip edilmekte ve Eğitimin son günü sınav yapılmaktadır..Alacağınız BAŞ denetçilik belgesi tüm dünyada geçerli olacaktır..
    Aralık ayı içerisinde de İSTANBUL'da bir eğitim programımız mevcuttur ve buradan sizlere duyurulacaktır.
  4. Savaş Bey'in düzenleyip vermiş olduğu eğitimler için çok teşekkür ederiz, bende Savaş Bey den almış olduğum eğitim sonucunda sahip sertifikalara istinaden iş yaşantınıza çok faydasını olacağını söylemek isterim, aldığınız sertifikaların kağıt üzerinde olmadığını uygulamada da çok faydasını görüp sahada fazlasıyla uygulayacağınızı eğitimi aldıktan sonra göreceksinizdir :)