1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Okan üniversitesi eğiticinin eğitimi sertifika programi (30 eylül-04 ekim-antalya)

Konusu 'Eğitim Duyuruları' forumundadır ve Murat Keskin tarafından 8 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Murat Keskin İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Değerli arkadaşlar,

Özellikle İsg Uzmanları ve İşyeri Hekimleri tarafından yoğun talep gören Okan Üniversitesi "EĞİTİCİNİN EĞİTİMİ" Sertifika Programımız (45 saat / Çalışma Bakanlığı Onaylı) 30 Eylül-04 Ekim 2013 tarihleri arasında Antalya'da gerçekleşecektir. Programla ilgili detaylı bilgiyi http://oksem.okan.edu.tr/detay.php?program_id=48 adresinden edinebilirsiniz. İlgilenenler benimle iletişime geçebilirler.

Saygılarımla,

Murat Keskin
    Okan Üniversitesi
    Antalya Bölge Temsilcisi
    0533 613 26 73
    murat.keskin@okan.edu.tr
  2. Bedriye Binbaşıoğlu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Eğitim ücreti hakkında bilgi verebilir misiniz?
  3. Özlem Özkara İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    28425
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Evet ücret ne kadar acaba?
  4. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    1.000 tl ücreti.
  5. Bedriye Binbaşıoğlu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Teşekkür ederim Koray Bey.
    Sanırım konaklama da bu ücretin içinde :)
  6. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Hayır çıplak ücret 1000 tl. Konaklama yeme içme vs kendiniz üstlenmelisiniz. 45 saatlik bir eğitim. Aslında her İSG uzmanı da bu eğitimi almalı.
  7. Bedriye Binbaşıoğlu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Ben bu eğitimi almayı çok istiyorum.Ama İstanbul'dan kalkıp Antalya'ya gitmek, ulaşım-konaklama v.s. sıkıntılı geliyor...Okan Üniversitesi İstanbul'da yapacak mı bu sertifika programını?
  8. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    O zaman bekleyin. Okan ünv yapar mı bilmiyorum ama pek çok yerde eylül - ekim gibi bu kurslar açılır.
  9. Bedriye Binbaşıoğlu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Ben yoğunluktan atlayabilirim belki.Siz sıkı takip ediyorsunuz , İstanbul'da olunca lütfen haber verir misiniz?
  10. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Tamam bende gitmek istiyorum duyar duymaz haberdar ederim. Sizde yardım lazım olursa bana haber verin
  11. Bedriye Binbaşıoğlu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Sanırım anlaştık :)
  12. Murat Keskin İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Ücret 1000 tl + kdv. 3 kişi ve üzeri gruplarda %10 indirim söz konusu. Antalya düşünürseniz Ekim ayı konaklama fiyatları hem çok uygun, hem de tatil ve eğitimi birleştirme şansınız olabilir. Selamlar.
  13. Bedriye Binbaşıoğlu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Koray Bey

Ben tek başıma pazarlıkla eğitim aldığım kurumdan %40 indirim almıştım, bir de on takside böldürmüştüm :)
    Şimdi 3 kişiye % 10 indirim beni kesmez ki :)
  14. Murat Keskin İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Bedriye Hanım, Malesef fiyat konusunda sizlere başka bir seçenek sunamıyoruz. Taksit seçeneğimiz bizde de mevcuttur. Selamlar.
  15. umutözcan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    68076
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Hangi tarihte tam olarak ve kaç gün vede nerede ? taksit seçeneği nedir?
  16. Murat Keskin İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    30 Eylül-04 Ekim 2013 tarihleri arasında Antalya'da (Okan Üni. Antalya Bölge Temsilciliği'nde) gerçekleşecek. Hafta içi 5 gün sürecek. Fiyat 1000 TL + KDV. Bir çok bankanın kredi kartı ödemesinde vade farksız 6 taksit seçeneği var. Selamlar.
  17. Orkun Dalyan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    118515
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Enerji Sektörü
    Murat bey eğitimler başka illerde de yapılacak mı?
  18. Ömer Daşdan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    16875
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İstanbul Destek OSGB
    Bu sertifikanın tam olarak ne işe yarayacağını bana anlatacak bilgili birini arıyorum, cahillik başa bela
  19. Murat Keskin İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Ömer Bey, Eğiticinin Eğitimi sertifikası şimdilik mevzuata göre A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanları ve İşyeri Hekimlerinin bir eğitim kurumunda görev alabilmeleri için gerekmektedir. Ancak bizim eğitimlerimizdeki öğrencilerin neredeyse yarısı C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlarından oluşmaktadır. Nedeni de ilk olarak özellikle mühendislerin üniversite eğitimlerinde formasyon eğitimi almamış olmaları ve halihazırdaki işlerinde eğitim vermeleri gerektiğinde daha profesyonel bir eğitim vermek istemeleri, ikinci nedeni de iş sağlığı konusunda kariyer hedefleyenlerin mutlaka bir şekilde karşısına çıkacak bu eğitimin (şimdilik) sınavsız olması. Önemli Not: Bu eğitimi herhangi bir kurumdan almadan önce Çalışma Bakanlığı'nın onaylaması için mutlaka minimum 45 saatlik olması, sertifikanın dijital değil ıslak imzalı olması ve bir üniversiteden alınacaksa aynı üniversitenin mutlaka eğitim fakültesi mevcudiyeti olması gerekmektedir. Selamlar, Murat Keskin murat.keskin@okan.edu.tr
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 17 Eylül 2013 ---
    Başka illerde de dönem dönem açılıyor. Beni arayabilirseniz size detaylı bilgi vereyim. Selamlar. Murat Keskin 0533 613 26 73
  20. Filiz Birlikay İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    84323
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    çalışmıyor
    Merhaba Murat bey, C sinifi bir uzman olarak bu egitimi almak dediginiz gibi arti bir deneyim kazandirir sadece her egitimde oldugu gibi.Ama egitmenlik icin A sinifi uzman olmak gerekiyor C sinifi uzman yapamaz degil mi?