1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Okan üniversitesi eğiticinin eğitimi sertifika programi (30 eylül-04 ekim-antalya)

Konusu 'Eğitim Duyuruları' forumundadır ve Murat Keskin tarafından 8 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Orkun Dalyan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    118515
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Enerji Sektörü
    bende öyle biliyorum .Murat Bey bu konuda net birşey söylerseniz bir çok arkadaşım ciddi düşünecek bu eğitimi
  2. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    c sınıfı olmanız yeterli. Eğitinin eğitimi ayrı bir dal c sınıfı bile olmasanız olur.
  3. Orkun Dalyan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    118515
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Enerji Sektörü
    bununla ilgili resmi bir yazı varmı? yönetmelik , tebliğ vb. çünkü benim bildiğim A sınıfı olacaksınız yada 4 dönem eğitmen olarak çalışmış olacaksınız
  4. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Bizim meslekten olmayan ve eğiticimlerin eğitim sertifikası olan yakın arkadaşım var.
  5. Orkun Dalyan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    118515
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Enerji Sektörü
    peki bu arkdaşlarınız eğitim kurumlarında eğitim verebiliyorlar mı?
  6. Murat Keskin İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Evet doğrudur. Ama şimdilik böyle. Gelecekti mevzuatları takip etmek lazım.
  7. Serkan Kafadar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    İş Yeri Hekimi
    benimde bir sorum var. işyeri hekimiyim ve bu kursu alırsam 5 yıl işyeri hekimliği yapmadan da(mevzuatta böyle geçiyor)eğitim kurumlarında eğitim verebirilirmiyim??
  8. Murat Keskin İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Ben de sizin gibi biliyorum. Ama yine de tam olarak emin değilim. Çalışma Bakanlığı'ndan teyid almak lazım diye düşünüyorum. Selamlar.
  9. Fatih Yavuz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    38627
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    Medikal
    Murat Bey Merhaba;

Ben bu sertifikayı (Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı) istanbulda özel bir kurstan aldım. Sizin verdiğiniz saertifika çalışma bakanlığından mı onaylı ? Bu sertifikanın çalışma veya milli eğitim bakanlığından onaylı olmasının bir önemi var mı?
  10. Murat Keskin İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Fatih Bey merhaba, 45 saat ve ıslak imzalı olduktan sonra MEB onaylı olmasında bir sakınca yok diye biliyorum. Bizimki de zaten YÖK onaylı. Çalışma Bakanlığı'ndan onaylı derken daha önce başvuranlardan bildiğimiz için bakanlığın bizim sertifikamızı kabul ettiğini belirtmek istedim. Selamlar.
  11. Filiz Birlikay İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    84323
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    çalışmıyor
    Teşekkür ederim
  12. Murat Keskin İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Değerli Arkadaşlar,

Eğiticinin Eğitimi Sertifika Programı'nı 28 Ekim - 01 Kasım tarihleri arasında Antalya'da tekrar düzenliyoruz.
    İlgilenenler benimle iletişime geçebilirler.

Saygılarımla,

Murat Keskin
    Okan Üniversitesi
    Antalya Bölge Temsilcisi
    0533 613 26 73
    murat.keskin@okan.edu.tr