1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Okulda acil durum eylem plânı nasıl yapılır?

Konusu 'Acil Durum Faaliyetleri' forumundadır ve Asli Ermurat tarafından 8 Ocak 2014 başlatılmıştır.

 1. Asli Ermurat İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Bulunduğum fakültenin acil durum eylem plânını projem kapsamında yapmam bekleniyor. Firmalarda, hastanelerde olmak üzere bir çok yerin acil durum planı ile ilgili bilgiler verilmiş ama okul ile ilgili bir kaynağa rastlayamadım. Bu konuda elinizde herhangi bir kaynak var mı ve bana yardımcı olabilir misiniz?
 2. M.Serkan Balkan İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  1231
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Özel Şirket
  google da aratırsan bogaziçi üniversitenin okullar için doğal afet planı var ondan yararlana bilirsin. Acil durum planları kısmında Erkan Bey paylaşmıştı sanırım ordan ulaşadabilirsin.
 3. Asli Ermurat İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  boğaziçi üniversitesinin yangın önleme ve söndürme yönergesi mevcut ama benim aradığım daha kapsamlı bir acil eylem planı örneği ya da bilgi verici herhangi bir kaynak. yeni yasada meb ve yök'e bağlı kuruluşların zorunlu olarak acil durum planlaması yaptırması gerektiğinden bahsediliyor ama sanırım az tehlikeli sınıfına dahil olduğundan dolayı fazla kaynak bulamıyorum
 4. M.Serkan Balkan İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  1231
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Özel Şirket
  En detaylı acil durum eylem planını sivil savunma planlarından alabilirsiniz. Afet in sitesinde ilgili yönetmeliler var. Yönetmelikler çok açıklayıcı bilgilerde içermekte detaya önem verenler ilgilene bilir.