1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Okullarda isg uzmanlığı

Konusu 'Sektörel Tehlikeler ve Emniyet' forumundadır ve Osman ÖZ tarafından 14 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. ABDULLAH GÜL İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    23091
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    MEB Adana şehit İdari Ataşe Bora Süelkan mesleki ve teknik anadolu lisesi
    evet başladık sıkıntı çıkmaz sa
  2. Ramazan14 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Şartlar nasıl ücret mesai vb.
  3. ABDULLAH GÜL İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    23091
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    daha para almadık
  4. Ramazan14 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Tam zamanla mi kısmı zamanli mi yoksa sadece kursu mu vereceksiniz
  5. ABDULLAH GÜL İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    23091
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    kamuda tam zamanlı olmaz 80 saat olur en fazla
  6. Ramazan14 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bugün okullara gelen resmi yazıda MEBBİS e personel sınavlar bölümüne sertifika bilgilerinin girilmesi istendi
  7. Ramazan14 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar Ilce milli eğitim is sağlığı ve güvenliği kurulunda görevlendirilen arkadaşlar çalışma şartlarınız ve ücret durumunuz nasıl. Yaptığınız çalışmaları paylasabilirmisiniz. Biz ilçede yeni başlayacağız.
  8. Gozde Cengız İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    129581
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman

2016 da bence tamamen alımlar söz konusu olabilir. Yalnız dil puanı isteyebilirler ek olarak ...
  9. mustafa arda İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Slm herkese . c den b sınıfına geçmek için 3 yıl çalışma fiili aranıyor ben meb de öğretmenim görevlendirme verdiklerinde ayrı bi isg sigortasi mi yapmaları gerekecek. ya da başka bir yolla 3 sene sonunda çalıştığımı belgeleyebilir miyim?
  10. caner döner İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    arkadaşlar apartman acil durum eylem planı elinde hazır olan varmı ? bi yardımcı olun ödev var ya
  11. Nil Gün İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    28762
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Caner Bey,
    Aradığınız konuyu lütfen uygun bir başlıkta arayınız. Ayrıca bulmak istediğiniz ne varsa sitede mevcut. Birazcık araştırma yaparsanız daha iyi olur. Hem öğrenirsiniz hem de siz de daha sonra başkalarına yardımcı olabilirsiniz.
  12. Murat ÇAYCI İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    49708
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bi el atın abi der gibi :)
  13. Burak KARAY İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    C sınıfı uzmanım ve okuldan haftalık 20 saat dersini alalım 20 saat iş güvenliği uzmanı olarak çalış. İş güvenliği uzmanı olarak çalıştığında ekders ücretin %50 zamlı olacağı için girdiğin 20 saat 30 saat gibi olacak, haftalık 10 saaat fazla ekders alırsın dendi. (Aylık 400 TL diyelim) Ama ben bu sene bir geçsin diye bekliyorum. Bakarsın bana sormadan da görevlendirirler. Bu durumdaki diğer arkadaşlarda paylaşımda bulunurlarsa iyi olur.
  14. Salih ŞENER İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    100394
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu/NEVŞEHİR
    Ben milli eğitimde değilim.
    Bulunduğum kurumda uzmanlık için idari mali işler müdürüne danıştım. O da seni sadece eğitim+risk değerlendirmesi+acil eylem planı için görevlendirebiliriz, zorunluluk 01.07.2015 de başlayacak dedi. Bende yinede görevlendirebileceklerini söyleyince, kurum başkanlığı izin vermez, başımıza iş açma derler dedi.
    Eğer yönetimin size yaklaşımı anlattığınız gibiyse ve aldığınız para emeğinizin karşılığı olacaksa ben beklemeyin derim.
  15. Hasan ÇELİK İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    0000
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Okullarda isg başladı. Arkadaşlarım var. Mevcut öğretmenler den belgesi olan okulun isg uzmani oluyor. Dışarıdan devlet okullarına alım yok