1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Okuyup isg uzmani olarak calismak

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve mustafa berat gördük tarafından 4 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

1. mustafa berat gördük İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    52376
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    lisans mezunu makine muh yim...eczacilik okumak istiyorum....sorum su

1....okurken bir yandan da c sinifi isg uzmani olarak calismak mumkun mu

2....mumkun ise osgb basvurmak mi en mantikli yol olur veya tavsiyeleriniz varsa

3....osgb anlastik diyelim atiyorum 1 ayda gunluk 8 -9 saat mesai mi yapmak lazim ya da okuyor oldugum icin 1 saat vs olabilir mi bu sureler

4....son olarakta istedigim bu sozlesme turunde artik ismi kismi mi olur bilmiyorum getirisi ne olur tl acisindan
  2. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

• Site Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    118179
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ERPİLİÇ Entegre Tesisleri
    Evet yasal şartları yerine getirdiğiniz müddetçe bu mümkün.

Osgb lerin bir kısmını istisna ediyorum ama kahiri ekseriyeti etinden sütünden faydalanmak ister. Dolayisiyla tercihin osgb olursa kendini ay boyunca belki hic ugramayacagin abuk subuk bir yerde görevlendirilmiş bulabilirsin.

Bu konuda verdiğin her taviz sana yol su elektrik olarak geri döner... Ölümlü yahut uzuv kayıplı bir iş kazasında 3 kuruş para için bunu yaptığına pişman olur ve dizini bol bol doversin.

Tam zamanli calisamazsin zaten kısmı zamanlı olur bunun adı. Beklentin ise c sınıfı olduğun için yüksek olmasın. Şartları başta güzel belirlersen ona göre asgari ücret seviyelerinde uygun ücret alabilirsin.
  3. mustafa berat gördük İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    52376
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    cok guzel cevaplar

simdi osgb etinizden vs faydalaniyor ise tepkinizi ne tur ortamda sikayet vs nasil gosterebiliyorsunuz
  4. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

• Site Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    118179
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ERPİLİÇ Entegre Tesisleri
    Nasıl bir tepki vereceksin ki? Kendin kaşınıp osgb de çalışmaya başlarsan tepki mepki işlemez oranın ücretli elemanisin işine gelirse derler adama özel sektör böyle...
  5. mustafa berat gördük İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    52376
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    aslinda en iyi tepki kitlesel olandir yani sen kopeklik yapmazsan o yapmazsa ve her ikinizde birbirinizin cikarini gozetirseniz ancak oyle olur da bilincli toplumlar icin gecerli yani Turkiyeye ugramaz