1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Onaylı defterin onaylatılması

Konusu 'İşletme Kontrolü ve Denetimler' forumundadır ve yaşarsalur tarafından 13 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. yaşarsalur İSGforum Üyesi

merhaba arkadaşlar az önce alo 170 aradım onaylı defteri işkura onaylatacağım yanımda her hangi bir evrak götürmeme gerek var mı diye sorumu yönelttim araştırdı sonuç olarak hiç bir evrağa gerek yok dedi bu konu hakkında bilgisi olan var mı ben bu alo 170 bilgi hattındaki çalışanların çok bilgili olduğunu düşünmemeye başladımda :)
  2. erdal salkaya İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    TC KİMLİK NUMARANIZ VE İSG KATİP ÜZERİNDEKİ SÖZLEŞMELERİNİZİ ONLİNE GÖREBİLİYORLAR.O YUZDEN HERHANGİ BİR EVRAK GÖTÜRMENİZE GEREK YOK
  3. Kürşad Yüksel İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    9434
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bursa'da işverenin imzalı dilekçesi şart. Yoksa geri gönderiyorlar.

Ekli Dosyalar:

4. yaşarsalur İSGforum Üyesi

evet kürşad bey bugün gittim dilekçe ve iş yeri hekimi imzası ve iş güvenliği uzmanı imzası ve dilekçeye iş yeri sigorta sicil nosunuda ekleyin .
  5. hatiposgb İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    dilekçeyi işverenmi yazıyor osgb mi?
  6. yaşarsalur İSGforum Üyesi

işverende yazabilir osgb de farketmez dilekçe olsunda ama işveren imzası olmalı dediler dilekçede onuda söyleyimde.
  7. tuba balta akgün İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Merhaba arkadaşlar, onaylı defteri Bursa'da en kolay nereden temin edebilirim
  8. yaşarsalur İSGforum Üyesi

9. tuba balta akgün İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Teşekkür ederim
  10. İlker Turan Mevzuat Grubu

• Mevzuat Grubu
    Sertifika Numarası:
    118279
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Akademik Fark OSGB
    işkur her yerde farklı belgeler, evraklar isteyebiliyor. En güzeli defteri hangi işkura götürecekseniz gitmeden önce arayıp sormanızdır.