1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Online deneme sınavı

Konusu 'Soru Bankası' forumundadır ve isghizmetadmin tarafından 14 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. isghizmetadmin Manisa Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Manisa
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    isghizmet
    Selam arkadaşlar cumartesi günkü sınavda herkese başarılar şimdiden. isgforum yönetimiyle ortaklaşa yaptığımız online sınav sistemi kullanıma hazır. şimdilik içerikte iki adet 25 soruluk test mevcut soruları girmeye devam edicez. http://sinav.isghizmet.com/tr adresi üzerinden üye olup testleri çözebilirsiniz. Bu arada sistem ücretsiz arkadaşlar.:)
  2. Kübra Talas İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    yok
  3. isghizmetadmin Manisa Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Manisa
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    isghizmet
    http://sinav.isghizmet.com/tr linke tıklayın üye ol var üyelik girişi altında üye olup mailinizden aktivasyonu yapın. kullanan arkadaşlar burada yorumlarıda paylaşırsa sevinirim. özellikle eklenmesi gerek bir özellik varsa yazın lütfen.
  4. Kübra Talas İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    yok
    ben hepsi denedim mail veya şifre yanlış diyor anlamadım siz burdan sınavı açarsanız çözerim sizde kontrol edersiniz eğer isterseniz
  5. isghizmetadmin Manisa Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Manisa
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    isghizmet
    benim kontrol etmem önemlideğil sistem otomatik değerlendiriyor zaten testi bitirdiğinizde doğru yanlış sayısını ve % puanınızı yazıcak.:)
  6. Burcu Onat İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ben de üye olmaya çalışıyorum ama maalesef bi sorun var.
  7. isghizmetadmin Manisa Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Manisa
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    isghizmet
    üye olduktansonra mail adresinizden aktive etmeniz gerekmektedir.
  8. Burcu Onat İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Sorun mail aktivasyonu değil.O zaten bütün sitelerde olan ve hepimizin bildiği bir uygulama.Sorun sayfanın üyeliğimizi yapmadan bizi dışarı atması.Yani teknik bi problem var.Neyse yarın tekrar denerim.Olmasa da sorun değil.Teşekkür ederim.
  9. isghizmetadmin Manisa Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Manisa
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    isghizmet
    bilgilerinizi özelmesaj olarak yolladım giriş yapın sorun yok giriliyor.:)
  10. yaşarsalur İSGforum Üyesi

bende giremıyorum neden acaba
  11. Esra Alıç İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhaba öncelikle uygulama için çok teşekkür ederim
    sonuçlar kısmına bakarken doğrularyla yanlış cevaplarımızı da görebilirsek daha iyi olur diye düşünüyorum
    iyi çalışmalar.
  12. bende üye olamıyorum daha doğrusu sistemde kesin sorun var . Önce mail hatalı dedi sonra yanlış dedi sonra da mail kullanılıyor dedi ki hiç "kayıt tamamdır" almadım hep hata verdi . Maillerime baktım aktivasyon kodu var bende onayladım ama gene olmadı bi kaç defa daha "hata, yanlış, eksik, ne işin var burada" gibi uyarılar alınca kapattım :D
  13. isghizmetadmin Manisa Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Manisa
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    isghizmet
    mustafa bey 15.05.2013 12:47:39 kayıt saatiniz. 15.05.2013 12:52:23 buda sisteme giriş saatiniz. şimdi anlıyamadığım bu annlattıklarınız ne kadar sürede olmuş.:) artı sisteme giriş yapmışsınızda bu arada:)
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 15 Mayıs 2013 ---
    mayıs sınavına hazırlanan arkadaşlara yetişmez ama bir sonraki sınava hazırlanan arkadaşlara hazır olacaktır.
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 15 Mayıs 2013 ---
    mail adresinizden doğrulama yapmamışsınız.
  14. Ruşen Bekalp İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    doğru ve yanlış cevap sayısını görebiliyoruz ama hangisi doğru hangisi yanlış göremiyoruz ...
  15. Kübra Talas İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    yok
    size katılıyorum Ruşen hanım
  16. isghizmetadmin Manisa Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Manisa
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    isghizmet
    mustafa bey giriş yaptığınızda sizi kişiselbigiler sayfasına gönderir :) menüden testleri seçip devam etmeniz gerekirdi sadece:)
  17. isghizmetadmin Manisa Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Manisa
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    isghizmet
    test-3 eklendi :)
  18. GökselKurtuluş İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi
    isghizmetadmin test sonunda doğru cevapları görme şansımız yok mudur?
  19. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    bizim isghizmetadmin yakında kafayı yer,bi hizmet verem dedi en sonunda verem olacak...